دوشنبه 28 خرداد 97 - June 18, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 8226
چهارشنبه 4 دی 1392 - 6:06
نسحه چاپی

احمدی‌نژاد از‌ هاشمی عذرخواهی کند بعد با «حسن روحانی» وارد مناظره شود

آقای روحانی متن گزارش 100 روزه خود را روی سایت منتشر کردند و لطفا آقای احمدی‌نژاد نیز یک متن مکتوب در پاسخ به آن بنویسند.

مشاور فرهنگی و سرپرست مرکز بررسی‌های استراتژیک رئیس‌جمهور می‌گوید احمدی‌نژاد اول باید از‌هاشم عذرخواهی کند بعد با «حسن روحانی» وارد مناظره شود!

به گزارش جنوب نیوز، حسام‌ الدین آشنا در گفت‌وگویی با ماهنامه اندیشه پويا درباره اعلام آمادگی آقای احمدی‌نژاد برای مناظره بابیان اینکه به عنوان یک شهروند از این اعلام آمادگی استقبال می‌کنم گفت: به ایشان توصیه می‌کنم قبل از اینکه مناظره کنند 3 کار انجام دهند: آقای روحانی متن گزارش 100 روزه خود را روی سایت منتشر کردند و لطفا آقای احمدی‌نژاد نیز یک متن مکتوب در پاسخ به آن بنویسند. تیم لادن که الان جای دیگری مستقر شده و وزرای ایشان که کابینه سایه تشکیل می‌دانند به خودشان زحمت بدهند و گزارش را نقد کنند.

وی ادامه داد: دوم اینکه با توجه به سوءسابقه‌ای که ایشان در استفاده از فرصت مناظره دارند، یکبار از ملت ایران راجع به شیوه مناظره‌شان عذرخواهی کنند و از اتهام زدن به اشخاصی که در جلسه حضور نداشتند و از گفتن سخنانی که بعدا کذب آن محرز شده از مردم عذر بخواهند چرا که بعید می‌دانم تا اطلاع ثانوی کسی در ایران به ایشان تریبون مناظره زنده بدهد.

سرپرست مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری سومین کار آقای احمدی‌نژاد را رفتن به دانشگاه‌های کشور و پاسخ به سوالات آنان دانست و افزود: این كار برای آن است که بداند وقتی رئیس‌جمهور نیست چگونه قرار است دیگران با ایشان مواجه شوند اگر این 3 کار را انجام دهند آن وقت زمینه براي مناظره فراهم می‌شود.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.