یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18585
چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 8:44
نسحه چاپی

از تمامی ظرفیت ها برای معرفی شهرستان زابل در نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور استفاده شود

حضور در این نمایشگاه را باید مغتنم شمرد و علاوه بر دستیابی اهداف مورد نظر نمایشگاه ،بازدیدکنندگان را با فرهنگ و تمدن غنی و جاذبه ها و پتانسیل های این خطه از ایران اسلامی آشنا کرد تا این مهم زمینه سفر آنان را به منطقه فراهم آورد.

به گزارش سیستان پرس :هوشنگ ناظری در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت شرکت شهرستان زابل در نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایرکشور اظهار داشت : افراد اعزامی به این نمایشگاه باید علاوه بر معرفی تولیدات و تشریح توانمندیهای عشایر و روستاییان ، توانایی توصیف قابلیت ها و ظرفیت های شهرستان زابل را در تمامی حوزه ها نیز داشته باشند.

فرماندار شهرستان زابل افزود: حضور در این نمایشگاه را باید مغتنم شمرد و علاوه بر دستیابی اهداف مورد نظر نمایشگاه ،بازدیدکنندگان را با فرهنگ و تمدن غنی و جاذبه ها و پتانسیل های این خطه از ایران اسلامی آشنا کرد تا این مهم زمینه سفر آنان را به منطقه فراهم آورد.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل تصریح کرد:دستگاه های اجرایی از امکانات خویش برای حضور شایسته شهرستان در نمایشگاه مذکور استفاده کنند و با این امر نقش خود را در توسعه ورونق شهرستان زابل بیش از پیش ایفاء دارند.

شایان ذکر است : نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور از ۱۵ لغایت ۱۸ اسفند ماه سال جاری به مدت ۴ روز در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.