یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18693
جمعه 25 اسفند 1396 - 21:01
نسحه چاپی

اعضای هیات علمی باید پژوهش‌های خود را به سمت حل مشکلات جامعه سوق دهند

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه زابل تاکید کرد که دانشگاه‌ها باید در شناسایی مشکلات منطقه با تحقیق و پژوهش‌های علمی معتبر و ارائه راه حل‌های علمی فعال باشند.

سیستان پرس :مهندس هوشنگ ناظری در دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل و هیات رئیسه این واحد دانشگاهی با تبریک انتصاب دکتر محمد عمرانی به سمت سرپرستی این دانشگاه گفت: مسئولیت کادرسازی و تربیت نیروهای متخصص و متعهد برای مدیریت سطوح مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از رسالت های مهم دانشگاه ها است.

وی محدوده دانشگاه ها را فراتر از حدود چهاردیواری آنها دانست و تصریح کرد: متخصصان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها باید با تمام ظرفیت به میدان آمده و تحقیقات و پژوهش های خود را به سمت حل مشکلات جامعه سوق دهند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل هم با تاکید بر رسالت دانش بنیان بودن فعالیت های دانشگاه ها، اظهار کرد: واحد زابل با تغییر رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کلان همراه شده است و در این مسیر با قدرت گام بر می دارد.

محمد عمرانی با اشاره به مصوبه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان مبنی بر ارتقای واحد زابل به واحد بین الملل گفت: ارتقای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل می تواند باعث رشد منطقه سیستان شود و گرفتن دانشجوی خارجی می تواند از لحاظ اقتصادی به دانشگاه و منطقه کمک زیادی کند.

عمرانی خاطرنشان کرد: برای تبدیل واحد زابل به واحد بین الملل و پیشبرد فعالیت های اقتصادی، آموزشی و فرهنگی به کمک همه مسئولان شهرستان بویژه فرمانداری زابل نیازمند هستیم و امیدواریم مسئولان در این مسیر یاریگر ما باشند.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.