دوشنبه 10 فروردین 94 - March 30, 2015

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
??? ???? ????? ? ???????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 5273
چهارشنبه 29 آبان 1392 - 11:34
نسحه چاپی

پیام علی اوسط هاشمی استاندار جدید سیستان و بلوچستان به مردم استان

علی اوسط هاشمی اظهار کرد: سلام و عرض ادب بنده را به همه مردم خوب و خونگرم استان سیستان و بلوچستان برسانید و دست همه را صمیمانه می‌فشاریم.

به گزارش سیستان پرس : در جلسه امروز هیات دولت بنا به پیشنهاد وزارت کشور قربانعلی سعادت، ابراهیم رضایی، علی  اوسط هاشمی و جاسم جادری به عنوان استانداران آذربایجان غربی،کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و هرمزگان منصوب شدند.

علی اوسط هاشمی در پیامی به مردم استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: سلام و عرض ادب بنده را به همه مردم خوب و خونگرم استان سیستان و بلوچستان برسانید و دست همه را صمیمانه می‌فشاریم.

علی اوسط هاشمی استاندار جدید سیستان و بلوچستان

وی افزود: انشاءالله اولویت و اقدامات بنده در استان سیستان و بلوچستان حرکت بر مدار ترقی و توسعه خواهد بود.

استاندار جدید سیستان و بلوچستان بیان کرد: در حال حاضر چیزی نمی‌توانم بگویم باید به استان بیایم و از نزدیک با مسئولان، روحانیان، نمایندگان و بزرگان نشستی داشته و وضعیت منطقه را مورد بررسی قرار داده سپس در یک نشست مطبوعاتی، برنامه‌های کاری خودم را اعلام خواهم کرد.

علی اوسط هاشمی استاندار جدید سیستان و بلوچستان، شهردار کنگاور، سرپرست فرمانداری گیلانغرب، مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری چهارمحال بختیاری، مدیرکل ثبت احوال استان کردستان، معاون سیاسی استاندار کردستان و فرماندار تهران در دولت دوم اصلاحات را در کارنامه خود دارد.(تسنیم)

نظرات بازدید کنندگان
  1. امیدواریم با توجه به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و تجربیات استاندار جدید جناب اوسط هاشمی ، شاهد روشد و آبادانی استان سیستان بلوچستان علی الخصوص سیستان محروم باشیم و توجه بیشتری به تنگه احد ایران شود.
    بلوچستان آباد شد ،انشاء الله اکنون نوبت سیستان است.

  2. از استاندار جدید این انتظار را داریم از بکار گیری و انتصاب افرادی که با تعصب و تعلق خاطر به شمال استان جنوب را در شرایط بدی قرار داده اند خودداری کنند در ضمن اگر تعداد نیروهای شاغل در ادارات دولتی سراسر استان بررسی صورت گیرد در برنامه ریزی های بعدی موثر واقع خواهد بود و خواهش آخر در مورد مناطق مرزی چاره ای اساسی اندیشیده شود

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


+ 9 = 11