یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18633
سه شنبه 22 اسفند 1396 - 6:30
نسحه چاپی

بسیج دانشجویی بازوی فرهنگی قابل اتکا برای مدیران فرهنگی است

معاون فرهنگی و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل بسیج دانشجویی را بازوی فرهنگی قابل اتکا برای مدیران فرهنگی دانشگاه دانست و گفت: موثرترین روش برای تقویت نیروهای ولایی و انقلابی در دانشگاه‌ها آشنایی دانشجویان با رسالت بسیج است.

سیستان پرس :بانوان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با بدرقه مسئولین این واحد دانشگاهی به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

معاون فرهنگی و دانشجوی واحد زابل در حاشیه بدرقه این دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار آنا اظهار کرد: در راستای ترویج ارزش های دفاع مقدس و آشنایی بانوان دانشجو با جانفشانی شهدا و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، تعداد 40 تن از دانشجویان بسیجی خواهر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

مهندس نیما اتحادی، حفظ و نشر فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه کنونی با توجه به هجمه های سنگین فرهنگی پیش رو لازم دانست و افزود: موثرترین روش برای تقویت نیروهای ولایی و انقلابی در دانشگاه ها آشنایی دانشجویان با رسالت بسیج است.

اتحادی تصریح کرد: بسیج به عنوان یک نهاد انقلابی در دانشگاه ها نقش بسیار موثری در برنامه ریزی برنامه های فرهنگی در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ایفا می کند و بازوی فرهنگی قابل اتکایی برای مدیران فرهنگی دانشگاه است.

این مسئول ابراز امیدواری کرد که بانوان دانشجوی اعزامی به این اردو، نمایندگان شایسته ی بانوان سیستانی و در بازگشت از مناطق عملیاتی جنوب، زینب گونه، راوی ایثارگری های فرزندان رشید اسلام در دفاع مقدس باشند.(آنا)

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.