یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18525
جمعه 17 آذر 1396 - 22:18
نسحه چاپی

تمامی مشکلات جهان اسلام به دلیل وجود رژیم غاصب صهیونیستی است

امام جمعه زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: تمامی مشکلات جهان به ویژه دنیای اسلام به دلیل وجود رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی بر روی زمین است.

سیستان پرس :حجت الاسلام علی اکبر کیخا در خطبه های این هفته نماز جمعه زابل اظهار داشت: استکبار جهانی جنگ های نیابتی در منطقه به راه انداختند تا مساله قدس به فراموشی سپرده شود.
وی ادامه داد: بر تمامی مسلمانان تکلیف است که توجه ویژه ای به مساله قدس داشته باشند.
وی سیاست آمریکا را ایجاد تفرقه میان مسلمانان عنوان کرد و افزود: جهان اسلامی باید با یکدیگر علیه استکبار جهانی متحد شوند.
وی از رئیس جمهوری برای انتخاب سیستان و بلوچستان به عنوان نخستین سفر استانی دولت دوازدهم قدردانی کرد و گفت: سفر دکتر روحانی به سیستان نشان از توجه ایشان به این منطقه است.
امام جمعه زابل اظهار داشت: قبل از حضور رئیس جمهوری در سیستان و بلوچستان نشست هایی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه برای بررسی مطالبات مردم برگزار شد و این مطالبات طی نامه ای تحویل ریس دفتر رئیس جمهوری شده است.
حجت الاسلام کیخا اظهار داشت: آیت الله سلیمانی به خوبی مطالبات مردم سیستان و بلوچستان را در حضور رئیس جمهوری بیان کرد.
به گزارش ایرنا مردم ولایتمدار زابل همزمان با سایر نقاط سیستان و بلوچستان با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا خشم و انزجار خودشان را علیه رژیم غاصب صهیونیستی نشان دادند.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.