یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18781
شنبه 4 فروردین 1397 - 11:34
نسحه چاپی

تولیدکنندگان داخلی باید کیفیت کالاهای خود را ارتقا دهند

امام‌ جمعه مسجد مکی و مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با نام حمایت از کالای ایرانی گفت: تولیدکنندگان داخلی برای رقابت با محصولات خارجی باید کیفیت کالاهای خود را ارتقا دهند.

سیستان پرس :مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در خطبه های نماز جمعه این هفته زاهدان اظهار داشت:‌ لازم است دولت از تولیدکنندگان داخلی بیشتر حمایت و مالیات تولیدات صنعتی و سنتی را کمتر کند.
وی افزود: به مردم توصیه می کنیم با خرید تولیدات داخلی زمینه فعالیت بیشتر کارخانه‌ ها و اشتغالزایی جوانان ایرانی را فراهم کنند.
مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی و شلوغ بودن جاده ها از رانندگان خواست با احتیاط بیشتر تردد کنند.
مولوی اسماعیل زهی با اشاره به نزدیک بودن تاریخ برگزاری همایش دانش‌ آموختگی طلاب دارالعلوم اهل سنت زاهدان خاطرنشان کرد: این همایش همه‌ ساله با حضور علما، اندیشمندان، مسئولان و مهمانانی از مناطق مختلف کشور برگزار می شود.
وی افزود: همایش دانش آموختگی طلاب دارالعلوم اهل سنت زاهدان امسال نیز 23 فروردین برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.