یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 15072
چهارشنبه 19 فروردین 1394 - 12:24
نسحه چاپی

ثبت نام دانش آموزان برای شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

ثبت نام دانش آموزان برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی از 30 فروردین شروع و تا 15 اردیبهشت ماه 94 ادامه دارد.

به گزارش  رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان ثبت نام دانش آموزان برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی از 30 فروردین شروع و تا 15 اردیبهشت ماه 94 ادامه دارد.

خسروی رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان بابیان این مطلب گفت :از آنجائیکه امسال پایه سوم دوره اول متوسطه( سوم راهنمایی سابق ) نداریم این آزمون صرفا برای ورود دانش آموزان پایه ششم ابتدایی به اول متوسطه دوره اول برگزار می شود.

وی گفت : این آزمون به صورت هماهنگ کشوری در تاریخ جمعه اول خردادماه 94ساعت9صبح برگزار میشود

خسروی اذعان کرد : دانش آموزان واجدشرایط برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به دفتر آموزشگاه محل تحصیلشان مراجعه نمایند همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام نیز به زودی برروی سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان قابل مشاهده خواهد بود

رئیس اداره سنجش وارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان کسب حداقل 50درصد نمره آزمون و بهره مندی از امتیاز حداقل « خوب« رابرای دانش آموزان مشمول ارزشیابی توصیفی رااز مهمترین شرایط قبولی در آزمون دانست .

نظرات بازدید کنندگان
  1. معدل باید چندباشه

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.