یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18779
شنبه 4 فروردین 1397 - 11:33
نسحه چاپی

حمایت از کالای ایرانی؛ مهمترین رکن اقتصاد مقاومتی

امام جمعه زاهدان گفت: حمایت از کالای ایرانی، مهمترین رکن اقتصاد مقاومتی است، چراکه تا این مهم صورت نگیرد، نمی‌توان به اشتغال و رونق اقتصادی رسید و تا زمانی که اقتصاد ما رونق نگرفته باشد، دشمن به تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی علیه ما امیدوار خواهد بود.

سیتان پرس :آیت‌الله عباسعلی سلیمانی، امام جمعه زاهدان در خطبه‌های نماز جمعه ۳ فروردین‌ماه، گفت: رهبر معظم انقلاب هر ساله یک شعار به‌عنوان شعار سال برمی‌گزینند که هدف از آن، در حقیقت متوجه ساختن مردم و مسئولان به مهمترین مسأله روز است.
امام جمعه زاهدان ادامه داد: شعاری که امسال توسط رهبر معظم انقلاب انتخاب شده، «حمایت از کالای ایرانی» است که مقدماتی دارد و نیاز است تا مردم و مسئولان نسبت به آن اهتمام داشته باشند.
وی بیان کرد: حمایت از کالای ایرانی، مهمترین رکن اقتصاد مقاومتی است، چراکه تا این مهم صورت نگیرد، نمی‌توان به اشتغال و رونق اقتصادی رسید و تا زمانی که اقتصاد ما رونق نگرفته باشد، دشمن به تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی علیه ما امیدوار خواهد بود.
آیت‌الله سلیمانی افزود: حمایت از کالای ایرانی، مقدماتی دارد، از جمله اینکه باید کیفیت محصولات را افزایش دهیم تا قابل رقابت باشند، باید برای این محصولات بازاریابی درست صورت گیرد و همچنین باید به فرموده رهبر معظم انقلاب، با قاچاق بصورت جدی مبارزه شود.
وی اظهار کرد: تولیدات داخلی باید افزایش پیدا کرده و تنوع محصولات داشته باشیم که مردم نیز باید با غیرت و تعصب نسبت به تولیدات ملی کشورمان نگاه کنند؛ باید پشت ویترین مغازه‌ها محصولات داخلی را ببینیم.
امام جمعه زاهدان در ادامه با اشاره به تحرکات فرقه شیرازی، بیان کرد: این گروه افراطی متأسفانه به بهانه اعتراض به دستگیری سید حسین شیرازی، به سفارت جمهوری اسلامی در لندن متعرض شده و پرچم ایران را پایین آورند؛ پلیس انگلیس نیز با تأخیر حضور در صحنه و آزادی بلافاصله افراد دستگیر شده، حمایت خود از این جریان تندرو را نشان داد.
وی افزود: این حمایت آشکار انگلیس از گروه‌های افراطی معاند نظام اسلامی با سفر ولیعهد سعودی به لندن مقارن بود که نشان می‌دهد انگلیسی‌ها با چنین اقداماتی می‌خواهند توجه آل سعود را به خود جلب کنند.
به گزارش ایکنا :نماینده ولی فقیه در استان همچنین در پایان از تلاش‌های نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان برای ایجاد امنیت و آرامش در استان و کاهش وقوع جرایم در ایام تعطیلات نوروزی قدردانی کرد.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.