یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18590
یکشنبه 20 اسفند 1396 - 21:14
نسحه چاپی

حمایت شهردار زابل از جوان گمنام ،مستعد و آینده دار سیستانی

مهندس حمیدرضا نوری شهردار زابل در اقدامی شایسته از میثم سارانی جوان گمنام و خوش آتیه سیستانی که در رشته ورزشی دوومیدانی استقامت ( نیمه ماراتن و ماراتن ) فعالیت می کند اعلام حمایت کرد و تمامی هزینه و مخارج ورزشی وی را پذیرفت.

به گزارش سیستان پرس :سیستان از دیر باز  مهد حماسه ، اسطوره و نخبه پروری بوده است ، جوانان این دیار با تاسی از سیره و منش اسوه اخلاق و پهلوانی مولای متقیان حضرت علی (ع) ،همواره با سعی تلاش و تکیه بر همت و غیرت مثال زدنی خویش که خاص جوانان این خطه از میهن عزیزمان است ، با دست خالی و کمترین حمایت پیوسته خوش درخشیدند و در صحنه هایی که حضور یافتند اعم از علمی ، ورزشی و … نام ایران و سیستان را بر قله های رفیع افتخار آفرینی حک کردند.

در تداوم این مسیر ،مهندس حمیدرضا نوری شهردار زابل در اقدامی شایسته از میثم سارانی جوان گمنام و خوش آتیه سیستانی که در رشته ورزشی دوومیدانی استقامت ( ماراتن و نیمه ماراتن )  فعالیت می کند اعلام حمایت کرد و تمامی هزینه و مخارج  ورزشی وی را تا رسیدن به تیم ملی پذیرفت.

میثم سارانی

میثم سارانی این جوان برومند و محجوب سیستانی که افتخارات فراوانی را در کارنامه ورزشی خود از جمله ، 3 مرحله قهرمانی دوی صحرانوردی استان سیستان وبلوچستان ، 8عنوان قهرمانی مسابقات دوومیدانی در آیتم های مختلف استانی ، کسب مقام اول مسابقات قهرمانی دوومیدانی دانش آموزی کشور ، قهرمانی در مسابقات منطقه 6 کشور ، کسب مقام دوم دوی صحرانوردی نوجوانان کشور و … را دارد ساکن شهر ادیمی مرکز شهرستان نیمروز می باشد.

غزال تیز پا و مصمم سیستانی برای پوشیدن پیراهن خوش رنگ و ارزشمند تیم ملی  ، عازم اردوی آماده سازی در ارتفاعات شهرستان رامسر می باشد تا با تکیه برحمیت خویش و بهره گیری از تجارب پیشکسوتان رشته ورزشی دوی استقامت و با آمادگی کامل ، در مسابقات انتخابی تیم ملی که اردیبهشت ماه سال جاری در شیراز برگزار می گردد ،با پیراهن شهرداری زابل شرکت نماید.

انتظار می رود مسئولان و مدیران شهرستان نیمروز نیز ، از جوانان برومند این شهرستان حمایت کافی و لازم را بعمل آورند و علاوه بر همراهی در پرورش و قهرمانی این استعدادهای بکر و گمنام ، در افتخار آفرینی جوانان لایق این شهرستان بیش از پیش ایفای نقش نمایند.

نظرات بازدید کنندگان
  1. از اقدام شايسته شهردار زابل در حمايت از اين جوان خوش آتيه و اينده دار سژاسگزارم

  2. سیستان نیازمند اینگونه اقدامات در تمامی زمینه ها است . همانطور که اعلام شده واقعا ما جوانان لایق و توانمندی در منطقه داریم که با اندکی حمایت گام های بزرگی برای معرفی و به اهتزاز دروارون پرچم سیستان بر می دارند.
    شهردار مچکریم

  3. سلام و خسته نباشید به همه ورزش دوستان ،مخصوصا مهندس نوری که سکاندار حمایت از ورزشکاران نخبه و گمنام در سطح منطقه سیستان میباشند.
    از قرار اطلاع میثم سارانی دونده ای گمنام و از قشر ضعیف جامعه میباشد که با حمایت شهرداری زابل مقدمات اعزام اين نوجوان برومندسیستانی به اردوی تیم ملی دو میدانی فراهم گرديده ،انشاالله که اين رویه بعنوان بک فرهنگ در میان همه مدیران،ادارات و حتی آحاد مردم نهادینه شود و آرروی توفیق برای این دلاور مرد سییتانی و همچنین تشکر ویژه از دست اندرکاران سایت وزین سیستان پرس به لحاظ پوشش خبری مناسبی که داده اند.

  4. ضمن تشکر از شهردار زابل به جهت حمایتشان ادارت دیگر هم باید از جوانان و نخبه گان سیستان حمایت کنند و نگاهشان سیستان باشد نه شهرهای حوزه سیستان درود به طبع منیع شهردار زابل

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.