یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 16697
جمعه 15 بهمن 1395 - 8:01
نسحه چاپی

در دهه فجر 41 طرح و پروژه در شهرستان زابل افتتاح و به بهره برداری میرسد

این طرح ها با هزینه ای بالغ بر 94 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید، حدود 28 میلیارد ریال از اعتبارات اختصاص یافته برای پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر ،آورده و سهم بخش خصوصی میباشد و مابقی نیز اعتبارات دولتی است.

به گزارش سیستان پرس فرماندار زابل گفت : در ایام الله دهه مبارک فجر امسال بالغ بر ۴۱ پروژه در بخش های مختلف در این شهرستان افتتاح خواهد شد .

هوشنگ ناظری اظهار داشت : پنج هزار و ۴۶۷ خانوار از این طرح ها در سطح شهرستان بهره مند می شوند.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل با بیان اینکه؛ این طرح ها با هزینه ای بالغ بر 94 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید اظهار داشت: حدود 28 میلیارد ریال از اعتبارات اختصاص یافته برای پروژه های قابل افتتاح آورده و سهم بخش خصوصی میباشد و مابقی نیز اعتبارات دولتی است.

ناظری خاطر نشان کرد: پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر برای بالغ بر 168 نفر ایجاد اشتغال مستقیم داشته و بودجه پروژه های فوق از محل اعتبارات استانی تامین گردیده است.

فرماندار زابل یاد آور شد:برای پروژه هایی از قبیل،طرح آبرسانی  با لوله به 46 هزار هکتار از اراضی دشت سیستان ، ایجاد سدها یا نگهداری چاه نیمه ها و همچنین پروژه های آب، برق ، راه و … از محل اعتبارات ملی استفاده و هزینه می شود.

گفتنی است :در هفته دولت امسال نیز اعتبار پروژه های به بهره برداری رسیده در شهرستان زابل بالغ بر 140 میلیارد ریال بوده است.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.