یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 15387
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394 - 11:04
نسحه چاپی

شهریار جوان استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد

در حکمی از سوی خانه شهریاران جوان پایتخت ،آقای قاسم زاهدی به عنوان شهریار جوان استان سیستان و بلوچستان،دبیر خانه شهریاران جوان استان و رابط سیستان وبلوچستان در امور جوانان معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران برگزیده شد.

به گزارش رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس:در حکمی از سوی خانه شهریاران جوان پایتخت ،آقای قاسم زاهدی به عنوان شهریار جوان استان سیستان و بلوچستان،دبیر خانه شهریاران جوان استان و رابط سیستان وبلوچستان در امور جوانان معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران برگزیده شد.

ali

امید است با توجه به روحیه جهادی و تجربیات ارزشمند آقای قاسم زاهدی در عرصه های فرهنگی ،هنری و اجتماعی ،شاهد رشد و توسعه استان سیستان و بلوچستان در این حوزه ها باشیم.

نظرات بازدید کنندگان
  1. سلام تبریک عرض میکنم خدمت برادر زاهدی عزیز ، قطعا این انتخاب نشان از شایستگی ، تدبر و تجارب ارزشمند شما دارد ، از خداوند متعال خواهانم شما در راه خدمت به مردم بیش از پیش موفق و قابت قدم بدارد.

  2. صد درود و خداقوت به جوان فعال و خستگی ناپذیر سیستانی حاج قاسم زاهدی.موفق و مستدام باشی

  3. سلامو تبریک ویژه دارم به جوان شایسته سیستان حاج قاسم زاهدی که تلاش ها و زحمات فرهنگی و اجتماعی او را بنده شخصا از نزدیک بارها شاهد بوده ام که بدون هیچ منفعتی جانانه و ازروی نیت خیر صادقانه تلاش میکند،امید آن دارم حضرتعالی را در جایگاه های بالاتر و توفیقات روزافزون شاهد باشیم.دهمرده ای

  4. سلام و تبریک به شهریار جوان استان.چهره فعال فرهنگی و هنری استان.موفق باشید

  5. تبریک فامیل عزیز

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.