یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18760
چهارشنبه 1 فروردین 1397 - 11:36
نسحه چاپی

نمایندگان نهادهای انقلابی، ارزشی و حمایتی را سیاسی نکنند/ لزوم ورود دستگاه های نظارتی بر عملکرد وکلای مجلس

امام جمعه بنجار گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نهادهای انقلابی، ارزشی و حمایتی را سیاسی نکنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمود پارسا ابراز کرد: این رورها بعضی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جای رفع و پیگیری مشکلات مردم از به دنبال سهم خواهی و جلب منافع خود و حزب و فامیل خود هستند و وزرا را استیضاح کردند و در اخر هم با معامله کردن و به دست اوردن منافع به وزیر رای اعتماد دادند.

وی در این راستا افزود: متاسفانه شنیده می شود بعضی از نمایندگان استان، مدیر ارزشی و مسئولی که زیر بار خواسته نابه جای فلان نماینده نرفته و منافع او را جلب نکرده، تهدید کرده که یا خواسته ام را برآورده کن یا عزلت می کنم.

امام جمعه بنجار خاطرنشان کرد: جناب نماینده مجلس، آیا شما نماینده مردم هستید یا نماینده حزب و منافع خویش؟ شمایی که با رای مردم به صندلی سبز بهارستان راه پیدا کردی به جای اینکه به فکر جوانان تحصیلکرده بیکار، زنان و کودکانی که نان شب ندارند و بیش از ۶ هزار کارتن خواب در حوزه انتخابیه ات وجود دارد به جای حل این مشکلات انگشت روی عزل فلان مدیر ارزشی که کارنامه درخشانی دارد و خدمات ارزشمندی به اقشار ضعیف جامعه ارائه داده گذاشته ای؟ ایا این بی حرمتی به رای مردم و اهانت به خون شهدا نیست؟ بترسید از روزی که مورد نفرین مردم قرار بگیرید.

حجت الاسلام پارسا تصریح کرد: هراس داشته باشید از آن روزی که در دادگاه عدل الهی پرونده اعمال شما جلوی روی شما قرار بگیرد و ان روز شرمنده انبیا و ائمه و شهدا شوید.

وی تاکید کرد: نمایندگان نباید نهادهای انقلابی، ارزشی و حمایتی را سیاسی کنند و دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی جلوی چنین اقداماتی را بگیرند؛ البته آن مسئولی که در حق مردم کوتاهی می‌کند و خدمت نمی‌کند باید عزل و پرونده او بررسی شود نه اینکه چون منافع نماینده جلب نشده به دنبال عزل وی می‌رود.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.