یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 14859
جمعه 29 اسفند 1393 - 19:09
نسحه چاپی

پاسخ به اظهارات منتسب به سیستان پرس از سوی مدیر مسوول و عوامل سایت گندم پرس

آیا جنابعالی وقتی که به دلیل عدم دعوت سایت گندم پرس در این نشست همکاران رسانه ای خود را به هیس و قلم فروشی متهم کردید،یاد آن جمله ای که به ریاست منابع طبیعی در نامه ی تان نثار فرمودید : ((وقتی این بخش از نامه شما را مطالعه میکردم بی اختیار به یکی از آموزه های که درعلم سیاست داشته ام , به توهم توطئه , که در برخی سیاستمداران وجود دارد , فکر میکردم و آنرا بهتر درک کردم)) فکر نکردید و آنرا درک نکردید ؟!!!

به گزارش رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس :پس از انتشار مرقومه ی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زابل در رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس، تقدیر و تشکر از نگارنده این نامه ، باعث ایجاد شبهاتی برای عوامل سایت گندم پرس شده است بطوری که در ابتدای امر جناب نیشگون این سایت در تاریخ 17 اسفند ماه 93 با مطلبی تحت عنوان جوابیه نیشگــون به نامه محبت آمیز رئیس اداره منابع طبیعی به گندمــــ پرس و پس از آن نیز مدیر محترم سایت گندم پرس در مطلبی دگر با عنوان جوابیه یونس دهمرده به نامه منتشر شده از سوی رئیس منابع طبیعی زابل در تاریخ 24 اسفند ماه 93 واکنش نشان داده اند.

از آنجاییکه گویند : سکوت چو از حد بگذرد دوست گمان بد برد ، بر آن شدیم برای رفع شبهات ایجاد شده و برخی از مواردی که به رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس مربوط می شود و نیز جنبه عمومیت دارد فصل به فصل پاسخ دهیم . اما در خصوص مطالبی که حول محور نماینده شریف مردم سیستان و ریاست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زابل می چرخد ، ورود نخواهیم کرد ، چرا که معتقدیم آنها قطعا اهلیت داشته اند که یکی به عنوان منتخب مردم و دیگری به سمت مسوول در حکومت علوی برگزیده شده اند و در صورت نیاز و صلاحدید خود پاسخگوی مطالب منتسب به خویش بوده و نیاز به وکیل ، وصی و … ندارند.

در پی درج جوابیه ریاست اداره منابع طبيعي و ابخيزداري شهرستان زابل ، رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس از پاسخ ارائه شده و نیز کسانی که در پی شفاف سازی و پاسخگوی مطالبات مردم هستند و راه را هموار نمی سازند تا عده ای فرصت طلب و منفعت طلب که از هر لحظه ای برای ابراز وجود ، تخریب دیگران و ایجاد شکاف بین مردم و مسوولان استفاده می کنند تقدیر و تشکر نمود و از سایر مسوولان هم خواست در مقام پاسخگویی به درخواستها و مطالبات مردمی بر آمده و با سکوت در برابر در خواست های مردم ، راه را برای هجمه و تخریب از سوی جریانهای افراطی مهیا نسازند.

خوشبختانه رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس در بیان مطلب فوق با توجه به رسالت و خط و مشی این سایت که حفظ حرمت و کرامت انسانهاست به هویت و مشخصات هیچ شخص حقیقی ، حقوقی و سایتی اشاره نکرده است  ، حال اینکه سایت گندم پرس این مطلب را به خود منتسب نموده است ، امری ست عادی ، پیش از این نیز به چنین مواردی که اصلا اسمی از این سایت و مدیریت محترم آن نبرده شده است ، واکنش نشان داده و به خود معطوف نموده است ،که به تشریح یکی از این موارد که مشتی ست نمونه خروار خواهیم پرداخت:

مدتی قبل در پی شهادت دو تن از هموطنان عزیز مان در روستای نصیر آباد شهرستان سرباز ، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ای که در خبرگزاری خانه ملت در تاریخ 12 دی ماه 93درج شده است،نسبت به این حادثه واکنش نشان داده و بیان داشته بود : از 4 وزیر «اطلاعات»، «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح»، «کشور» و «آموزش و پرورش» سوال خواهیم کرد که چرا در راستای دفاع از معلمینی که در بلوچستان مشغول خدمت به کشور هستند، تلاش نمی‌شود و ….(برای مشاهده این خبر اینجا کلیلک کنید)

پس از انعکاس مصاحبه نادر قاضی پور در سایت های محلی منطقه سیستان و تعدادی از خبرگزاریهای رسمی کشور ، دکتر حسینی در پایگاه اطلاع رسانی خویش به این امر واکنش نشان داده و اظهار داشته اند: برخی از رسانه ها و سایت ها خبری با قراردادن مصاحبه قاضی پور نماینده مردم ارومیه و بدنبال آن عدم انعکاس اقدامات نمایندگان سیستان سعی در تخریب و سواستفاده داشتند که مردم آگاه سیستان به خوبی از اهداف تخریبی این رسانه های هدف دار اطلاع دارند. و ….(برای مشاهده این خبر اینجا کلیک کنید)

توضیح : جهت مشاهده تصاویر به اندازه واقعی و بزرگ تر بر روی آنها کلیک کنید.

88888

این در حالی بود که نماینده مردم شریف سیستان نامی از هیچ رسانه و خبرگزاری به میان نیاورده بودند و مصاحبه نادر قاضی پور ، در سایت های : رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس ، گندم پرس ، سیستان آنلاین ، نی زار ، خبرگزاری خانه ملت ، باشگاه خبرنگاران و حداقل ده ها سایت دیگر در کشور درج شده بود، اما تنها سایتی که گلایه نماینده مردم سیستان را منتسب به خود دانست و در مقام پاسخ برآمد گندم پرس بود. چگونه است هر وقت بحث ……. پیش می آید این سایت موضع گرفته و واکنش نشان می دهد ، آیا این حرکات و رفتار مصادق عبارت معروف شاه ! به کلاهش پری دارد نیست ؟!

در اقدامی دیگر در واکنش به تقدیر و تشکر صورت گرفته در ابتدای نامه رییس اداره منابع طبیعی شهرستان زابل که پیش از این نیز بدان اشاره کردیم ، نیشگون گندم پرس با آن لوده گی همیشگی به مطلبی تحت عنوان: از طرفی ما که در آن جلسه معروف «نشست ….. » که نمی دانم چه کسانی بودند و کدامشان نبودند و فقط می دانم تعدادی خواص بودند , حضور نداشتیم که روان نویس های چند ده هزار تومانی بگیریم و بعدش هم «هیس»!!!! و مباحثی در خصوص فروختن قلم و آشنایی با رسالت قلم پرداخته است.

Untitled

در باب جایگاه و رسالت قلم با عنایت به اینکه ما مسلمان هستیم و همواره آموزه های دینی و سفارشات معصومین (ع) را سرلوحه امورات دنیوی و اخروی خود قرار می دهیم به ذکر حدیث گهر باری از پیامبر اکرم (ص) در این بخش بسنده می کنیم و در مباحث بعدی بیشتر به آن اشاره خواهیم کرد ، پیامبر اعظم(ص) در خصوص ارزش و جایگاه قلم می فرمایند : «ان اول ما خلق الله القلم». فقال له: اکتب. قال: «یا رب، و ماذا اکتب؟ قال: اکتب مقادیر کل شی حتی تقوم الساعه»: همانا نخستین چیزی که خداوند متعال آن را آفرید قلم بود پس به او فرمان داد: که بنویس، عرض کرد: پروردگارا! چه بنویسم؟ فرمود: مقدار و تقدیر هر چیزی را تا روز قیامت.»

مدیر محترم سایت گندم پرس در بخشی از جوابیه ای که در پاسخ به نامه رییس اداره منابع طبیعی زابل صادر نموده اند ، بیان داشته اند : حرفی اگر زده میشود باید کامل و واضح بگوییم تا شبهه بوجود نیاید.

جناب مدیر مسوول محترم: شما که دیگران را به روشنگری سفارش می کنید و عبارت پاچه گرفتن را به آن زیبایی تفسیر و به خود منسوب نمودید! چرا ماجرای «جلسه معروف «نشست ….. » که نمی دانم چه کسانی بودند و کدامشان نبودند و فقط می دانم تعدادی خواص بودند , حضور نداشتیم که روان نویس های چند ده هزار تومانی بگیریم و بعدش هم «هیس»!!!!» را برای مخاطبان تان تشریح نفرمودید ، که این شبهه برای آنها ایجاد شود ،سایتی که مدعی صدای مردم و فریاد سیستان است و در بی پروایی شهره آفاق می باشد، اینگونه در لفافه به بیان موضوع پرداخته است ؟

شایدبرای شما تشریح و انعکاس ماجرای آن نشست مرموز !! سخیف باشد ، اما لازم است برای تنویر افکار عمومی و بیان حقیقت به شرح آن پرداخته شود:

در شامگاه 22 بهمن 93 به میمنت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، تنی چند از اصحاب رسانه که شامل سایت های : سیستان پرس، نی زار ، کیانسه، سیستان ما ، هامون پرس ، سیستان آنلاین ، زهک آنلاین ،آوای سیستو ، راه پیشرفت ، خبرنگار خبرگزاری ایرنا و آقایان حمید و رسول عباسی فعالان محیط زیستی و دست اندرکاران گروه سیستان فراموش شده در شبکه های اجتماعی ، در نشست خبری با سرپرست شهرداری زابل حضور بهم رساندند.

نشست خبری با سرپرست شهرداری زابل،22 بهمن ماه 93

عدم دعوت از سایت گندم پرس به هر دلیلی  در نشست فوق ، باعث شد تا تمامی عوامل این سایت نسبت به این رویداد موضع گرفته  و زمین و زمان را بهم بدوزند که چرا ما را دعوت نکرده اند ، و اولین بازتاب این عدم دعوت مطلبی بود تحت عنوان حکـایت نیشـگـون از عـملـکــرد شـورا و شـهــرداران که روز بعد از نشست مذکور و در تاریخ پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳  در سایت گندم پرس درج شد و پس از آن نیز شهرداری و شورای شهر زابل میهمان ثابت سایت گندم پرس شدند و برخروجی آن قرار می گیرند!!

Untitled

مدیرمحترم سایت گندم پرس : آیا شایسته است که عدم دعوت از سایت شما ،تاکید می کنیم به هر دلیلی چه عمدا و چه سهوا ، باعث شود هبه ای ( به قول شما روان نویس های چند ده هزار تومانی) را که بر اساس دین مبین اسلام جایز می باشد و پیامبر اسلام(ص) در این خصوص می فرمایند : لَا تَزَالُ‏ أُمَّتِي‏ بِخَيْرٍ مَا تَحَابُّوا وَ تَهَادَوْا وَ أَدَّوُا الْأَمَانَة :« امّت من تا هنگامى كه يكديگر را دوست بدارند، به يكديگر هديه دهند و امانتدارى كنند، در خير و خوبى خواهند بود.» به عنوان رشوه و سکوت در برابر حق تلقی میکنید و مجموعه ای از همکاران را خود را فقط و فقط به دلیل عدم دعوت از سایت گندم پرس ،به قلم فروشی و عدم آشنایی با رسالت قلم متهم می کنید! و در پی اعتراض یکی از دوستان  حاضر در این نشست به عین جملاتی که سایت شما همکاران رسانه ای را به آن متهم کرده است ، نسبت به تغییر و حدف کلمه رشوه  اقدام می نمایید، آیا این است تعریف شما از رسالت و جایگاه قلم !؟

Untitled1112253

«جناب مدیر محترم در بخش دیگری از جوابیه تان خطاب به ریاست منابع طبیعی زابل بیان فرموده اید: آیا بواقع ما حق سوال کردن برای مردم و بخصوص منتقدین خود هم نباید قائل شویم ؟ در نظامی اسلامی مانند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این مساله کاملا جا افتاده و سوال کردن و پاسخ شنیدن حق قانونی و عرفی مردم است و برمانیز واجب است از آموزه های نظام اسلامی تبعیت کنیم.زمانی میتوان این سوالات را توهین فرض کرد که خود را به هیچ عنوان پاسخگوی افکار عمومی ندانیم , در غیر اینصورت مواردی که بیان شد , سوالاتیست که بسیاری در ذهن دارند و پاسخ شنیدن حق آنان است. آیا بواقع سوال پرسیدن نشان از بی تقوایست یا دانایی ؟؟» چند سوالی به ذهن مان خطور کرد و بر آن شدیم بر اساس توصیه سرکار در پی پاسخ به این سوالات از سوی شما بر آییم.

1

قطعا بیاد دارید در مراسمی که بمناسبت روز خبرنگار در دانشگاه زابل امسال برگزار شد و به جنابعالی و سایر حضاری که در این نشست حضور داشتند ، خودکار هدیه داده شد ، آیا قبول هبه از سوی ریاست دانشگاه مذکور را هم در زمره ، هیس ، سکوت ، رشوه و قلم فروشی تلقی می کنید !!!

آقای مدیر :چندی قبل در مراسمی که حضرتعالی بعنوان جوان مطالبه گر سیستان معرفی شدید ، به شما هدایایی تقدیم شد ، آیا دریافت هبه در این مراسم را نیز در زمره ، هیس ، سکوت ، رشوه و قلم فروشی تلقی می کنید !!! یا نه آنچه که به سود شما است قبول دارید و هر آنچه بر خلاف میل و اراده شماست نمی پذیرید!! اصلا شما به این جمله گهر بار اعتقاد دارید: آنچه را که براي خود مي‌پسندي براي ديگران هم بپسند و آنچه را که براي خود نمي‌پسندي براي ديگران هم نپسند.؟!

این گونه اقدامات در شان رسانه ای که خود را سخنگوی مردم  و نیز واقف به رسالت قلم می داند نیست ، به قول نیشگون شما ،عدم تحقق آنچه که برخلاف نظر و اراده ماست نباید باعث شود تا : آدم چشم خود را ببندد و دهانش را باز کند برای فریاد کشیدن درد !!!! خدا وکیلی این واژه های مودبانه در قاموس کدام قوم و قبیله وجود دارد ؟؟؟ .

آیا جنابعالی وقتی که به دلیل عدم دعوت سایت گندم پرس در این نشست، همکاران رسانه ای خود را به هیس و قلم فروشی متهم کردید،یاد آن جمله ای که به ریاست منابع طبیعی در نامه ی تان نثار فرمودید : ((وقتی این بخش از نامه شما را مطالعه میکردم بی اختیار به یکی از آموزه های که درعلم سیاست داشته ام , به توهم توطئه , که در برخی سیاستمداران وجود دارد , فکر میکردم و آنرا بهتر درک کردم)) فکر نکردید و آنرا درک نکردید ؟!!!

مدیر محترم: در بخشی دیگر از خطابه حضرت عالی به ریاست منابع طبیعی زابل اظهار داشته اید: تعریف و تمجید از مردان قدرت کاری دشوار نیست و اما درمقابل , نقد آنان و نوشتن واقعیاتی که اطرافشان رخ میدهد کاریست دشوار که از هرکس بر نمی آید.

آری ترغیب و تشویق مردان قدرت به پاسخگویی مطالبات مردم کاری آسان است و در مقابل نقد کردن امری ست دشوار ، که باید جنبه عدل و انصاف در هر دو صورت مد نظر قرار داد ، چرا که در صورت عدم تحقق آنها، موجبات آزردگی مومنان و خدواند متعال را به دنبال خواهد داشت.

جناب مدیر :همواره تلاش و سعی مان بر این بوده است که حفظ حرمت و کرامت انسانها را سرلوحه کار خویش قرار دهیم اگر مشکل و موردی را شاهد بودیم ، سعی نمودیم با تعامل موضوع را به مسوول مربوطه منعکس نماییم و از حادثه ای و اکشن کردن موضوع پرهیز کرده ایم ، تاکید می کنیم چرا که به این اصل معتقدیم که کرامت و حرمت انسانها باید حفظ شود ، یک درصد احتمال داده ایم که مشکل و کاستی (با عرض پوزش) از بی لیاقتی فرد نیست و شاید منابع ، امکانات و تجهیزات و … نیز در این امر دخیل باشند. گواه این ادعای مان مدیر مجموعه ای که شما در آن فعالیت می نمایید،می باشد و هرگاه مشکلاتی مربوط به حوزه ایشان مشاهده کردیم به وی منعکس نمودیم و از رسانه ای کردن آن خودداری نمودیم.الحق والانصاف ایشان هم در صدد رفع مشکلات به نحو شایسته برآمدند.

پیوسته بر این عقیده هستیم ، شاید اشخاص از منظر ما از جایگاه رفیعی برخوردار نباشد ، اما در میان خانواده ،اقوام ، آشنایان و جامعه، دارای قرب و منزلت می باشند، لذا با حرمت مومنان بازی نکرده ایم و حتی اجازه نداده ایم کاربری با درج نظر در سایت ما به آنها توهین کند و در کل به گونه ای گام برداشته ایم ، که نقدی از آنها در سایت ما درج شود ، با اشتیاق و رغبت به پاسخ آن اقدام فرمایند و از نثار درود و سلام خداوند متعال به ما، شرم و ابایی نداشته باشند و خودداری نکنند!

هیچگاه در اموراتی که در آن تخصص نداشته ایم ، ورود نکرده ایم و به خود اجازه نداده ایم که مجموعه ای را که در سرما و گرما و تعطیلات مشغول خدمت به مردم هستند،رو سیاه معرفی کنیم و یا سازمانی راکه با فرهنگ و تمدن مردم در ارتباط است را به سخره بگیریم و به صادرات و واردات آفتابه ترغیب و تشویق کنیم. !!! و…

هرگز به خود رخصت نداده ایم که از حد و حدود خود تخطی کنیم و پیر و بزرگ قومی را مورد مواخذه قرار دهیم و باعث تحریک احساسات این قوم شویم ، مدام بر آن بودیم که خود را جای دیگران قرار دهیم و براین اصل پایبند باشیم که مملکت قانون دارد ، و خدای نکرده خطایی از هرکسی و در هر جایگاهی سر زند قانون به آن رسیدگی خواهد کرد و دیگران حق ورود به آن و برانگیختن احساسات مردم را ندارند.

جناب مدیر :افتخار می کنیم به خط و مشی واصولی که بر مدار آن تکیه کرده ایم و خوشحالیم از این بابت که به رسالت و جایگاه قلم واقف هستیم و مانند کسانی که دم از رسالت قلم میزنند و قلم را با تیر سه شعبه اشتباه گرفته اند نیستیم.

مدیر محترم سایت گندم پرس:در فصلی دیگر از نامه پر از مهر و محبت تان به رییس منابع طبیعی زابل ، از بزرگان و پیشکسوتان عرصه قلم و رسانه درخواست نموده اید تا شما را یاری رسانند تا به بیماری مجیزه گویی مبتلا نشوید . و اظهار داشته اید که اینچنین نیستید :

جناب مدیر: همان مجیزه گویی که از آن یاد کردید و به جای متوسل شدن به خداوند متعال به بزرگان قلم ،از هراس مبتلا شدن به آن پناه بردید ، مانند نقد کردن امری ست دشوار که لیاقت و توفیق می خواهد، که ما از آن محروم هستیم و خود را در آن حد نمی بینیم ، اگر این سعادت نصیب ما هم می شد ، قطعا برای ما نیز مراسم رشد و نمو می گرفتند ، و القابی مانند ، کنت ، دوک و شوالیه به ما اهدا میکردند ، برای حمایت از ما و پشتیبانی مالی از سایت ما به صف می ایستادند و دیگر نیازی نبود با هزینه شخصی و افتخار به مردم خدمت کنیم و به قلم فروشی و هیس و … متهم شویم ، کرور کرور بودجه و اعتبار به سمت و سوی ما برای تخریب جریانات رقیب و مسولان دولت تدبیر و امید در اقصی نقاط گیتی در پوشش نقد، سرازیر می شد و …

2

آقای مدیر :در قسمتی دیگر از نامه مذکور بیان فرموده اید که عدم اشتغال اهلبیت مکرمه حضرت عالی علیرغم شایستگی به دلیل بی مبالاتی و رشادتهای شما می باشد !!

مگر می شود در جامعه اسلامی چنین اعمالی بر خلاف عرف و شرع صورت پذیرد ؟ قطعا این چنین نیست چرا که در کشورمان هزاران خواهر و برادر تحصیل کرده و شایسته وجود دارد که متاسفانه ، مشکلات و موانع پیش روی بحث اشتغال مانع از جذب و بکار گیری آنها می شود. لذا از حضرتعالی که مدعی آشنایی به علم سیاست هستید ، داشتن چنین تصوری که عدم اشتغال اهلبیت شما بر اساس کینه توزی و خصومت، آنهم در جامعه اسلامی می باشد بعید به نظر می رسد!!

مدیر محترم سایت گندم پرس: از آنجاییکه شما به صراحت بیان داشتید که سوال کردن و پاسخ شنیدن حق قانونی و عرفی مردم است ، لطفا بفرمایید،آیا نقد متخصص بدون نام و نشان سیستانی خطالب به خانم عالی , که در تاریخ پنج شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۷:۴۲ ب.ظ و با کد مطلب : ۲۰۸۸۰ در سایت گندم پرس درج شده است را مصداق تخریب و شبنامه تلقی می کنید و لاغیر؟

3

قَدْ مَكَرَالَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ فَأَتَى اللَّـهُ بُنْيَانَهُم مِّنَ الْقَوَاعِدِ فَخَرَّ‌ عَلَيْهِمُ السَّقْفُ مِن فَوْقِهِمْ وَأَتَاهُمُ الْعَذَابُ مِنْ حَيْثُ لَا يَشْعُرُ‌ونَ

آن کافرانی که پیش از اینان بودند نیزمانند اینها مکرها برای پایمال کردن حق اندیشیدند،لیکن خداوند بنای آنها را از پایه ویران کرد و سقف برسرشان فرو ریخت و عذاب خدا از جایی که نمی فهمند آنها را فرا رسید.«آیه 26 سوره مبارکه النحل»

 

«و السلام علی من اتبع الهدی»

موضوعات مرتبط :
اظهارات دکتر علیرضا نورا مدیرکل امور اقتصادی استانداری باعث تصویب طرح منطقه آزاد تجاری سیستان شد!!

پاسخ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زابل به نامه متخصص سیستانی به خانم عالی مندرج در یکی از سایت های محلی منطقه سیستان

چرا برخی با مصالح مردم و اصول و منش انسانی،اسلامی ما در تضاد هستند

توهین به جامعه فرهنگی و محمدرضا هدایتی هنرمند سیستانی

از تک تک شما سیستانی ها عذر می خواهم لطفا به فحش ها و ناسزاها پایان دهید

گلایه و انتقاد از هجمه و تهمت های جریانهای تندرو و افراطی به شهرداری زابل

بیاییم رها شدگان از چنگال اعتیاد را دریابیم / با اقداماتی غیر منصفانه زمینه بازگشت آنها به آغوش اعتیاد را فراهم نسازیم

نظرات بازدید کنندگان
 1. با سلام
  درود بر غیرت سیستان پرس انصافا درود بر شرفتان که حقایق را بیان می کنید

 2. با سلام
  رسانه …. رو همه میشناسن فقط بدنبال منافع شخصی است …. رو کسی رسانه ندارد این اقایون سیستان رو کردن گوشت قربونی و مدیریتشون که هم معلومه ۱۷ سال سیستان خرابی بوده فقط بخاطر اینها است اقایون چون جایگاهی در بین مردم ندارن بهتره دمشون و بزارن و برن چون باعث بدبختی مردم هستند

 3. من بدون هیچ تعصبی به عنوان یکی از جوانان سیستانی کار سیستان پرس رو خیلی قبول دارم واقعا بی غرض وصادقانه درجهت رفع مشکلات گام بر میدارد نه مثل بعضیا بدنبال غرض ورزی های شخصی خودشان. خیلی خیلی واضحه

 4. خسته نباشید با این روند که شما مدیر سایت سیستان پرس در پیش گرفتید یاد جمله معروف یکی از بزرگان افتادم …
  سیستان بااین حال روزی که دارد همواره باید در تعذیت باشد.
  بجای این روند ناشایست درد مردم مظلوم سیستان را به تصویر بکشید

 5. تشکر میکنم از اطلاع رسانی خوب تان معلوم شد چه رسانانه هایی در سیستان فقط بدنبال منافع هستند

 6. باسلام
  من خودم از اقوام آقایان سایت گ… هستم ودر قضیه ومراسم شهید سرگزی دیدم که چطور نماینده مجلس از حقوق معلمان دفاع کرد و همه از جمله آقایان منتصب به سایت گ…. دوربین و گوشی به دست از نماینده فیلم ميگرفتند ولی هیچ وقت پخش نشد حتی عکسی زده نشد وغرض ورزی تا جایی بود که صحبتهاي قاضی زاده نماینده ارومیه پخش شد از طریق این سایت قاضی زاده ای که جمله ناسیونالیستی و….. وی هنوز در گوش رسانه ها هست “اگر اصفهان نصف جهان است آذربایجان تمام جهان است!

 7. ازسیستان پرس متشکرم که برای اولین بار جلوی تندروی ها و افراط گری های گ….. ایستاد،از دوست خوبم جناب آقای ی…د میخوام که دست از کج فهمی های خودش برداره و دیگه از این کارا نکنه.یاعلی

 8. خدمت همه سیستانی های عزیزم باید بگم که آقای ی… د…. و عواملشان نمیخوان دست از تخریب سیستان و سیستانی بردارند بهتر به جای جوابیه ختم امن یجیب بگیریم شاید خداوند هدایت فرماید من قصد توهین ندارم ولی این واقعیت هستش

 9. سیستان پرس خداقوت تازه فهمیدی این گ…. داره آبروی زابلیها رو میبره،بازم دمت گرم

 10. +1 Vote -1 Vote +1یکی از رسانه های سیستان

  با سلام
  ضمن تبریک سال جدید و تشکر ویژه از مدیریت سایت سیستان پرس بابت نشر مطلب فوق باید متذکر شوم چندی قبل همه رسانه هایی که در نشست رسانه ای با شهردار زابل بودند بدلیل اینکه ناراحتی خودشون رو از انتشار مطلب نیشگون گ پ نشان بدن گروه مدیران رسانه ای سیستان و بلوچستان در واتس آپ را ترک کردند جا دارد مجددا از تدبیر مدیریت رسانه خبری سیستان پرس به نمایندگی از رسانه های مجازی تشکر داشته باشم

 11. تشکر میکنم از سایت سیستان پرس که سایت منفعت طلب رو معرفی کرده درود بر رسالت شما

 12. سیستان رو‌ سایت خبری شهر ….. به تمسخر گرفته در سالی که سپری شد ابتدا چند ماه تعطیل شد و خدارو شکر کردیم اما مجددا این شایت ….. شروع به تخریب مسئولین کرده است من پیش هر کی رفتم از اقای د…… ناله میکند با هیچ سایتی تعامل ندارد چون فقط یدنباب منافع شخضی اش است

 13. با سلام
  منفعت طلبی هم اندازه ای دارد اقای ……. دست بردارید سیستان هر چه خرابی دارد بخاطر سیاست های منفعت طالبانه شماست دست بردارید این همه خرابی کافی نیست

 14. احسنت به شما که هر (با عرض معذرت)چرت و پرتی تحت عنوان نظر (کاری که گ….. تحت عنوان نظران کاربران در جهت تخریب برخی افراد انجام می دهد)را درج نمی کنید.
  گ…. هدفش مشخص می باشد.

 15. گ……. = اهداف شخصی و انتخاباتی (از فرد خاصی)و تخریب نمایندگان فعلی

 16. تیم گ…. مانند یک تیم فوتبال شکست خورده است که می خواهد ضعف و عملکرد ضعیف خود را با زیر سوال بردن دیگران پنهان کند.

 17. سلام
  من زمانی طرفدار سایت …. بودم وقتی روند تخریبی در این سایت مشاهده کردم دیگر به این سایت مراجعه نکردم تشکر از اطلاع رسانی خوبتان شاید مخطبان با تفکر تخریبی این سایت آشنا شوند

 18. مطلب ارائه شده را به دقت مطالعه کردم جای تاسف است سایت که رسالتش اطلاع رسانی به عموم مردم است در جهت منافع شخصی گام بردارد جا دارد از رسانه سیستانپرس که به همه مردم اطلاع رسانی نموده است تشکر و قدردانی داشته باشیم

 19. بازهم گول زدن و اغفال ، من امدم وبا اسم حکمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت در خواست کردم جناب گ….پ شما که مطلب را آوردید لطفا تصاویر مربوط به ان را هم منتشر می کردید،بعد ببینید با کامنت من چه کار کردن ، ملت شما به این حرکت چی می گید، ریا نیرنگ ، یا توهین به شعور مردم!!!! ضمنا چرا این سایت گندم پرس تاریخ و زمان ثبت نظرات را نمایش نمی دهد ، چه جالب ، چون هر چه قدر دل مدیر و عوامل بکشد نظر بدهند و کسی متوجه نشود!!!!!!!لطفا به عکسهای زیر توجه کنید ، با نظر من چه کرده است این ……

  http://8pic.ir/images/qgq7memopg99pl0fs3uv.jpg

  http://8pic.ir/images/taofi9naohe6hy0c92fl.jpg

 20. خدا رو شکر یکی بالاخره پیدا شد و جلوی ….گرفت،درود بر شرفت که ……،مدیران هم از مهندس علی عالی و مهندس فرقانی یاد بگیرند درود بر شرفتان

 21. حکمت جان مطلب تون رو خوندم وقتی مطالب سایت رو هم خوندم بسیار تاسف خوردم زرای خودم چون در منطقه ای زندگی می کنیم که جوان ……گرش فقط بدنبال سهم خواهی است

 22. این سایت گ …. پ….. که تیتر زده اقدامات تخریبی وشناساندن پشت پرده گ….پ….و مطالب این سایت رو برداشته چرا تصاویر رو نزده تو سایتش !!!!! تصاویر که همه حرف و حدیثهای خودشان بوده،وای وای وای !!!!!یعنی حرف و عمل ما ….، کسی که به حرف خودش پشت کنه چطور میتواند به مردم خدمت کند!!!!

 23. سلام سال نو مبارک ، من مطلب سایت سیستان پرس را خواندم ، هر چه بود با استدلال بیان شذه بود ، اما عکس آن سایت گ…پ… تیتری که زده بود برای فرار از بیاناتی که خود بروز داده بود به دنبال فریب و منحرف کردن مردم با سفسطه و مغلطه بود،وگر نه چرا عکسهایی که در سایت سیستان پرس به آنها استناد شده است، در مطالب سایت گ…پ…نبود.

 24. نظرات رو خواندم حقیر بعنوان یک شهروند سیستانی از مدیریت سایت سیستات پرس و اعضای سایت در جهت اطلاع رسانی خوبتان قدردانی و سپاسگزاری میکنم

 25. واسه من این مطالب غیر باوره نمیدونم چی بگم سایت سیستان پرس بسیار خوب با ارائه مدارک حرف زده و جای شبهه ای باقی نذاشته اما برایم غیر باوره سایتی که نوسط…… بعنوان جوان …….معرفی شده چرا تو زرد از آب در اومده مگر ……. معزز درباره ایشون تحقیق نکرده؟؟؟ براستی چرا

 26. با سلام
  درود بر مطالب ارایه شده در سیستان پرس بقیه سایت ها شجاعت رو از این سایت یاد بگیرند من بی طرفانه مطالب را رسد کردم واقها شهر …..بدنبال منافع شخصی است

 27. سیستان پرس حقایق منتشر در سایت شما شاید باعث شود فرماندار و بقیه و مسئولین به سایت خبری منفعت طلب …..باج ندهند درود بر مدیر و اعضای سایت سیستان پرس

 28. بخدا خسته شدیم من جوان سیستانی تا کی باید در اوج محرومیت بخاطر سو محرومیت این ….. ها باشیم تا کی !!!؟؟؟؟؟ خسته شدم تا کی چرا جواب نمیدن چرا پشت پرده این سایت …… قائم شدن اقا ……. چرا دیوار مرزی رو جلویش رو نگرفتی ؟؟؟؟ واقعا چرااا؟؟؟ اینهمه دزدی ٬ اینهمه فساد اخلاقی و … فقط بخاطر دیوار مرزی هست چرا جوابگوی نیست متاسف هستم واسه کسانی که اینها رو بعنوان …..سیستان معرفی میکنند اینها خون مردم سیستان رو خوردن ….. بر اینها

 29. سلام اقای ….. لطفا خودتون این شهرما رو ب گند کشیدی بعدش بعد میایدو این مطالب چرت و پرت و بیهوده رو می‌نویسی خجالت بکش واقعا که زشت است شما مدرک دارید از اقای د…. و گ….. ما همه میدانیم که عده ای از برگزاریه جشن دوسالگی این سایت ب بعد اینجوری باهاش دشمن شدن در هر حال واقعا براتون تاسف میخورم که ب این صراحت انسان ها رو متهم میکنید مثلا اون دنیایی هم وجود داره

  • درود بر صادق (کذاب)!!!!!

   • صادق خان، کچا چرت و چرت ،چرت و چرت فرمایشات شما هست ، سیستان پرس به استناد فرمایشات سایت ….. پرس آمده جوابش را داده است ، واقعا باید تاسف خورد وبه قول یکی از بزرگان: سیستان بااین حال روزی که دارد همواره باید در تعذیت باشد، خجالت بکشید!!!یک بار دیگر مطالب را مطالعه بفرمایید!!!کذاب

 30. من بعنوان یک دانشجوی غیربومی در حال حاضر ساکن سیستان.حرکت مخربانه گ…..را محکوم و از تمامی رسانه ها میخوام تا در برابرچنین اقدامات دشمن شادکن بیاستید7

 31. سلام
  خجالت آور است من در شهری زندگی میکنم که افرادی مثل مدیر سایت گ…. فقط مردم رنج دیده ما را روز به روز محروم از امکانات کردن بخدا اینها باید در روز قیامت پاسخگو همین حق الناس کردن باید باشند

  تشکر و سپاسگزاری از عوامل مدیریتی سایت سیستان پرس که چنین تدبیر کردن و عوامل ……. این سایت را به همه نشان دادن دست مریزاد

 32. از مدیریت سیستان پرس تشکر میکنم و تقاضا دارم با وحدت بین رسانه های سیستان آنلاین و اوشیدا و کیانسه و نیزار و زهک آنلاین جلوی آیت تخریب گر، گ…. رو بگیرید این سایت دایما در صدد تخریب خادمان مردم سیستان هست و از مدیران …….. با گرفتن خودکار حمایت میکند درود بر سیستان پرس صدای رسای مردم سیستان

 33. از مسوولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقاضای لغو سایت تخریب گر سیستان یعنی گ…. را داریم این سایت با اهداف سیاسی و تخریبی و کمرنگ جلوه دادن خدمات نمایندگان عزیز سیستان و فرماندار تلاشگر و دولت تدبیر و امید است و از بعضی از مدیران مثل رییس …… زابل حمایت میکند که حتما انشاله بزودی جواب حمایتهای خودش رو از طرف وزارت علوم با عزل رییس ……. زابل خواهد دید.

 34. تعجب میکنم سایت …. و مدیر ش رو همه میشناسن بازم بع عنوان جوان …. انتخابش کردن چرا این …. در جلسه شهردار مه همه بودن حضور نداشت شاید رفته بود ….. رو گر کنه بعد بیاد بنظرم سایت رسانه باید فرا جناح و هدفش حل مشکلات سیستان باشد مثل همین سیستان پرس عزیز که بنظر من مطالبه گر واقعی است تیم …. در سرشان اهداف شوم هست و تخریب چهره های خدوم مثل. دکترسیدباقرحسینی و خانم دکترعالی

 35. گندم …..به خودت بیا …. …… نشده حال ادعا میکنی نمایندگان ضعیف هستن …..شهردار رو به علت……….. …… میگی شهرداری دکتر خمر و مهندس نوری ضعیف است از اقوامت کسی عضو شورای شهر نشده میگی شورای ضعیف داریم فرماندار تحویلت نمیکیره میگی فرماندار بدرد نمیخوره…… بسه دیگه ابروی بقیه رسانه ها رو هم داری میبری دست بردار سایت رو ببند و برو همون آب و فاضلاب رو بچسب برادر… درود بر سیستان پرس

 36. سلام جای تاسف بسیار فراوان دارد من در عجبم از سیستم های امنیتی و اجتماعی که در برابر چنین موضوعاتی که آقای د…. همیشه بانی آن بوده عکس العمل نشان نمیدهند.من در همینجاازمعاونت سیاسی اجتماعی استاندار جناب آقای جمشیدنژادخواستارم تا با برخورد قاطعانه جلوی چنین رفتارهای زشت و ناپسند را بگیرند.جناب حاج ی… .دوران خودزنی تمام شده برادر کمی منطقی باش

 37. درود بر شرفت ، درود بر پدر و مادرت سیستان پرس ،بالاخره یکی پیدا شد جلوی ………

 38. آقای …………..تا حالا کجا بودی………… چطور بعد از گشت 2 سال صدای سیستان و سخنگوی مردم سیستان شدی…….

 39. باید این سایت تخریبی بسته بشه این ی….. د…. دفعه اولش نیست که تخریب میکنه تنها راه لغو امتیاز سایت گ…. است پیشنهاد میدم نمایندگان و فرماندار و روسای ادارات و شهردار زابل طی اقدامی با جمع آوری امضا توسط سایر رسانه ها و جوانان ولایتمدار سیستان نسبت به لغو و بسته شدن گ…. پرس از طریق استانداری و وزارت ارشاد اقدام کنن

 40. درود بر سیستان پرس ندای مردم سیستان و لعنت بر جیره خوران و تخریب کنندگان نمایندگان عزیز سیستان

 41. خیلی عالی واقعیات گفته شد اما این فامیل ما که از قضا فکر میکنه خیلی زرنگه فرار رو به جلو کرده و عین متنو بدون عکسها تو سایتش زده اما همه میدونن که اینا همش فریبکاریه و دیگه فایده ای نداره بیچاره ما که فامیلیم مثلا

 42. احسنت بر سیستان پرس اینو عالی آمدی :
  قَدْ مَكَرَالَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ فَأَتَى اللَّـهُ بُنْيَانَهُم مِّنَ الْقَوَاعِدِ فَخَرَّ‌ عَلَيْهِمُ السَّقْفُ مِن فَوْقِهِمْ وَأَتَاهُمُ الْعَذَابُ مِنْ حَيْثُ لَا يَشْعُرُ‌ونَ

  آن کافرانی که پیش از اینان بودند نیزمانند اینها مکرها برای پایمال کردن حق اندیشیدند،لیکن خداوند بنای آنها را از پایه ویران کرد و سقف برسرشان فرو ریخت و عذاب خدا از جایی که نمی فهمند آنها را فرا رسید.«آیه 26 سوره مبارکه النحل»

 43. سایت … متاسفانه منفورترین سایت کشور است که آداب رو رعایت نمیکنه و به همه میتازه و گاز میگیره هدفش شوم هست و تخریب ولی ما مردم بیداریم و جواب دندان شکنی به این بچه تازه به دوران رسیده میدیم درود بر سیستان پرس

 44. لعنت خدا بر دروغ گویان.من یکی از خوانندگان پر و پا قرص گ پ هستم.من نمیدانم چراسیستان پرس از جواب گ پ به ف…. آشفته شده و از کوره در رفته.من نمی دانم این نظرات کار چند نفر مغرز باشه فقط میدانم افراد با عقل و شعور حرفهای سیستان پرس را باور نمیکنند………

  • لعنت خدابر دروغگویان ، لعنت خدا بر تازه به دوران رسیده ها ،لعنت خدا بر کسانی که از مظلومیت مردم سیستان سو استفاده می کنند و از شیوه هویج و چماق رئیس جمهور پلید آمریکا استفاده می کنند، درود خدا بر حق گویان ،درود خدا بر سیستان پرس که جز حق و حقیقت چیزی نگفته است ، همشهری ، همشهری نما !!!! سیستان پرس چه دروغی گفته است ، او که به استناد تمام حرف و حدیث های خود گ پ سولاتی از او پرسیده است ، لعنت خدا بر شما

 45. گ….. در بین مردم جایگاهی نداره ایشون زورش میاد که برادر…… برداشتن و خودش داره تو آب و فاضلاب …… میکنه کیخا ازش خاست جلو خانم ابتکار صحبت کنه اینم که بچه تازه به دوران رسیده هست پر رو شد و فک کرد کی هست بجه تازه به دوران رسیده.. سیدباقرحسینی نمایندگان محبوب سیستان ما رو نمیزاره وگرنه جواب دندان شکنی بهش میدادیم البته سیستان پرس ماهیت این بچه رو نمایان کرد؛. با تشکر

 46. گ…… در نابودی سیستان و سیستانی نقش بزرگی دارد لعنت به خیانت کارآنی مثل گ…..

 47. از مدیریت محترم سیستان پرس در خصوص آشکار ساختن چهره زشت و پلید …… ممنونم لطفا اسامی تیم مخرب … رو هم اعلام کنید تا همگان چهره های منفور سیستان را بشناسن

 48. مدیر سایت ….. که اخیرا لقب ….. به وی اعطا کردند فکر می کند که مردم …… و از ماهیت و گدشته …..اطلاعی ندارند، متاسفانه این شخص طبیعت ….. را دارد ، احسنت بر سایت سیستان پرس

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.