یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18659
چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 22:33
نسحه چاپی

گفتمان دولت تدبیر و امید اعتدال است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت :گفتمان دولت تدبیر و امید اعتدال است و در دین مبین اسلام بر رعایت اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط توصیه و تاکید شده است.

به گزارش سیستان پرس :سید دانیال محبی در نشست صمیمی با مشاوران جوان فرمانداران ، بخشداران و دستگاه های اجرایی استان که صبح امروز چهارشنبه در سالن جلسات استانداری برگزار شد ، اظهار داشت : گفتمان دولت تدبیر و امید اعتدال است و در دین مبین اسلام بر رعایت اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط توصیه و تاکید شده است.

استاندار با تشریح اهمیت نقش جوانان در سازندگی و توسعه کشور ، افزود : بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تمامی دول مستکبر بر علیه انقلاب و کشورمان بپا خواستند ، اما این جوانان بودند که با فداکاری و نثار خون مطهر خویش به ما آزادی ، عزت و سربلندی ارمغان بخشیدند.

وی با بیان اینکه ادبیات و گفتمان تند و تیز مورد قبول نیست و جامعه به شادی ، نشاط و امید نیاز دارد،افزود : جوانان استان سیستان و بلوچستان باید با وحدت و همدلی به دنبال توسعه و رونق استان باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد : برنامه هایی که در استان به اجرا گذاشته می شود ، شخصی نیست و برنامه گذار آن دولت است.

محبی خاطر نشان کرد : پهناور بودن استان سیستان و بلوچستان مزید بر علت شده است تا کارهای مهم وزیربنایی که در استان انجام شده است به چشم نیاید.

گفتنی است: در ابتدای این مراسم ،رحمان رحمت زهي رئیس سازمان جوانان حزب اعتدال و توسعه استان سیستان و بلوچستان و هماهنگ کننده این نشست ،اظهار داشت : در كنار نقد سازنده مسئولين،باید دید جوانان این استان علیرغم برخورداری از هوش و ذکاوت تاکنون چه اقدامی برای توسعه استان انجام داده اند.

عضو گروه مشاوران جوان استان افزود : جوانان باید با ارائه ایده و طرح های نو مدیران عالی را در مسیر توسعه و رسیدن استان به جایگاه واقعی آن یاری کنند.

مشاور جوان مدير كل ورزش و جوانان استان یادآور شد : توسعه و ارتقاء شاخص های استان در گرو شكوفايي و پویای انديشه و رسیدن به تفکر توسعه محور می باشد.

دیگر مشاوران جوان نیز در این دیدار به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خویش در حوزه جوانان ، رفع مشکلات و توسعه استان پرداختند.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.