×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۲ آبان - ۱۳۹۸  
false
true
کار سیاسی باعث تضعیف تشکل ها و سمن ها خواهد شد

معاون سياسي و اجتماعي استانداري سیستان و بلوچستان خطاب به تشکل های اجتماعی استان گفت : کار سیاسی باعث تضعیف تشکل ها و سمن ها خواهد شد پس سعی کنید در انتخابات تریبون جناح‌های سیاسی نشوید اما روشنگری از وظایف تشكل هاست.

سیستان پرس :علي زيني وند در نشست صمیمانه با تشکل های اجتماعی استان كه در استانداري برگزار شد با تبریک هفته دولت و گراميداشت یاد و خاطره شهداي دولت إظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان با دارا بودن پتانسیل های فراوان، وسعت و گستردگی، مردم خوب و با اصالت و فرهنگ غنی، داراي مسائل و موارد خاص خودش است كه شرايط خدمت در اين استان را با ديگر استان ها متفاوت كرده است بطوريكه شايد مديران ديگر استانها با حجم كمتري از اين چالش ها و مسايل رو به رو باشند.

🔹️ وي با اشاره به نگاه اتهام آمیز به کارمندان و دولتی ها را بر گرفته از قضاوت های ناعادلانه و نادرست ذكر كرد و آن را مغایر با فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی دانست و افزود: فضای اجتماعی و عمومی حاکم بر استان، اراده قوی مدیران استانی را متزلزل می‌کند.

🔹️ او ادامه داد: ذهنیت‌های وارونه و غیر واقعی نسبت به دولت و کارگزاران نظام به اصلاح جامعه کمکی نخواهدکرد.

🔹️ معاون سياسي و اجتماعي استانداري با بيان اينكه فعاليت تشکل ها، احزاب و سمن ها در حوزه هاي مختلف اجتماعی امر پسنديده و قابل احترام است؛ تصريح كرد: قدر نشناسی این فعالیت‌های مهم نشان از عدم شناخت این جایگاه است.

🔹️ زيني وند همچنين از تشکل ها، احزاب و سمن هاي استان خواست توقعات خود را نسبت به دولت و شرایط حاکم بر استان واقعی تر کنند.

🔹️ وي با ذكر اين مطلب كه این استان یک استان قومی و مذهبی است و نیاز به گفتمان تقریبی به دور از هرگونه اختلاف و گرایش های قومی دارد، ادامه داد: گفتمان حاکم بر استان در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اداری بايد گفتمانی ناظر بر رفع مشکلات و معضلات توسعه‌ای استان باشد.

🔹️ او گفت: در شرایط کنونی کشور و استان، نیاز به تشریح و تولید گفتمان حمایتی از خدمات دولت داریم و در این میان نقش سمن ها و احزاب به عنوان پرچمدار؛ بسیار حائز اهمیت است.

🔹️ معاون سياسي و اجتماعي استانداري سیستان و بلوچستان فعال کردن موسسه “آبشار عاطفه ها” به عنوان یکی از مهم‌ترین خیریه های کشور در استان را ضرورت دانست و بيان داشت: براي ایجاد ساختار این خیریه نیاز به بسیج امکانات عمومی و مردمی از داخل و خارج استان داریم چرا که با امکانات محدود دولتی، مشکلات گفته شده قابل رفع نخواهد بود.

🔹️ زيني وند گفت: در شرایط کنونی که کشور ما در محاصره تحریم ها قراردارد، مجموعه تدابیر نظام به ویژه تدابیر شخص مقام معظم رهبری و اقدامات دولت منجر به همگرایی و هم‌افزایی نیروهای داخلی نظام شده و کشور ما را به سمت و سویی می برد که دشمنان در مقابل ما زانو خواهند زد.

🔹️ وي إظهار داشت: در امور مردم درجایی که لازم است، با وجود همه قوانین خشک و دست و پا گیر، بايد تسهیل گری کنیم.

🔹️ او ادامه داد: این استان مشکلات و پیچیدگی های زیادی دارد و کسی که از قوانین سرپیچی می کند نباید احساس امنیت و راحتی خاطر داشته باشد.

🔹️ معاون سياسي و اجتماعي استانداري، قانون جمهوری اسلامی ایران را خط قرمز مسئولان استان دانست و گفت: همه ما در هر جایگاهی تابع ملاحظات و قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم.

🔹️ زيني وند در پايان إظهار داشت: اعتقاد دارم کار سیاسی باعث تضعیف تشکل ها و سمن ها خواهد شد پس سعی کنید در انتخابات تریبون جناح‌های سیاسی نشوید اما روشنگری از وظایف تشكل هاست.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true