یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 16702
دوشنبه 18 بهمن 1395 - 8:21
نسحه چاپی

دیدار اعضای شورای هماهنگی و اجرایی انجمن اسلامی معلمان استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهل سنت زاهدان

از جمله برنامه های همایش یک روزه شورای هماهنگی و اجرایی انجمن اسلامی معلمان استان دیدار با آیت الله سلیمانی نماینده معزز ولی فیقه ، مولوی عبدالحمید امام جمعه معزز اهل سنت زاهدان و شرکت در مراسم گرامی داشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) یار صدیق امام و رهبری بود.

به گزارش سیستان پرس :همایش یک روزه شورای هماهنگی و اجرایی انجمن اسلامی معلمان استان با هدف حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ، تبیین اهداف و برنامه های آتی و سالانه این انجمن روز دوشنبه 18 بهمن ماه 95 در زاهدان برگزار شد.

از جمله برنامه های این همایش یکروزه دیدار با آیت الله سلیمانی نماینده معزز ولی فیقه در استان سیستان بلوچستان ، مولوی عبدالحمید امام جمعه معزز اهل سنت زاهدان و شرکت در مراسم گرامی داشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) یار صدیق امام و رهبری بود .

انجمن اسلامي معلمان استان ، رنگین کمانی متشکل از همه اقوام ومذاهب است

صفراسلامي مسئول کمیته سیاسی و انتخابات انجمن اسلامی معلمان کشور در دیدار با آیت الله سلیمانی نماینده معزز ولی فقیه در استان، ضمن نکوداشت پیروزی سی و هشتمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ،ياد وخاطره شهيدان انجمن اسلامي معلمان ، شهيدان رجايي وباهنر و بزرگمرد تدبير وعقلانيت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری را گرامي داشته و به نقش انجمن در قبل از انقلاب در مبارزه با حکومت ستم شاهی و پس از پیروزی انقلاب نیز نقش مؤثر آن در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب اشاره كردند.

مشاور استاندار سیستان و بلوچستان با ارايه گزارش از عملكرد انجمن در طي سالهاي اخير ، انجمن اسلامي معلمان استان را  رنگین کمانی متشکل از همه اقوام ومذاهب ومنتخب بر اساس اصل شایسته سالاری معرفي کردند.

حضرت آیت الله سلیمانی نماینده مقام معظم رهبری دراستان  نیز با اشاره به عقبه پرافتخار انجمن در تاريخ انقلاب اسلامي ونقش ارزنده آن درایجاد انسجام و وحدت بین اقوام ومذاهب و سرمايه هاي ارزشمند ونخبگان انجمن، ضرورت تشكيل اتاق فكر براي بهره گيري از انديشه هاي نيروهاي انجمن را لازم دانستند و خواستار نقش آفريني بيشتر جوانان ،نخبگان و پيشكسوتان با تجربه انجمن در عرصه هاي سياسي،فرهنگي واجتماعي در راستای اهداف نظام در استان شدند.

اعتدال سبب اخوت وصميميت جامعه اسلامي است

در دیدار شورای هماهنگی و اجرایی انجمن اسلامی معلمان استان با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جماعت مسجد مکی زاهدان ، ایشان با اشاره به خفقان هاي رژيم پادشاهي گذشته ،ظهور وبروز انديشه ها واستعدادهای ناب محمدی را از بركات انقلاب شكوهمند اسلامي عنوان نمودند.

امام جمعه اهل سنت زاهدان  اعتدال را سبب اخوت وصميميت جامعه اسلامي  برشمردند وفعاليت احزاب وسازمان هاي مدني را در دفاع از حقوق مردم وحذف تنگ نظري هاي قومي ومذهبي وشناسايي وكشف ومعرفي شايستگان را بسيار ضروري دانستند.

در پايان اين همايش، اعضاي شورای هماهنگی و اجرایی انجمن اسلامی معلمان استان در مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی كه با حضور دکتر غلامعلی رجایی مشاور مجمع تشخیص مصلحت نظام ، هادی خانیکی مشاور رییس دولت اصلاحات و مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جماعت مسجد مکی زاهدان برگزار شده بود شركت نمودند.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.