یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 17386
جمعه 25 فروردین 1396 - 1:02
نسحه چاپی

اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان زابل انتخاب شدند

اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان زابل عصر چهارشنبه با حضور 30 نفر از معتمدین شهرستان انتخاب شدند.

اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان زابل عصر چهارشنبه(24 فروردین ) با حضور 30 نفر از معتمدین ،اعضای هیات نظارت و ستاد انتخابات شهرستان تعیین شدند.

به گزارش سیستان پرس فرماندار زابل در آیین انتخاب اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری این شهرستان گفت : در انتخابات 3 محور مهم و اساسی وجود دارد که باید مد نظر دست اندرکاران آن قرار گیرد .

هوشنگ ناظری افزود : براساس فرمایشات مقام معظم رهبری ، رییس جمهور و تمامی مسئولان نظام ، وظیفه ماست که فضا و بستری مناسب برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای فراهم کنیم ، در این راه نحوه برخورد و رفتار ما با مردم حائز اهمیت می باشد.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل صیانت از آرا مردم را دومین محور و اساس مهم برشمرد و تصریح کرد : رای مردم حق الناس است و شرعا و قانون ما موظف به صیانت از آرا مردم هستیم و نباید در این خصوص کوتاهی و غفلت صورت پذیرد تا دستاویزی برای مخالفان و معاندان نظام شود.

هوشنگ ناظری از بی طرفی در انتخابات بعنوان سومین وظیفه دست اندرکاران آن یاد کرد و افزود :هر کدام از ما یک رای داریم و باید بی طرفی خویش را نشان دهیم و از نامزدها جانبداری نکنیم.

وی ادامه داد :سوء استفاده از پست و مقام مردود است و به هیچ وجه قابل قبول نیست.لذا باید مانند احاد جامعه رای خویش را به صندوق عزت و سربلندی ایران اسلامی تقدیم کنیم.

شایان ذکر می باشد : پس از پایان رای گیری از بین 30 نفر معتمدان شهرستان زابل ، از طیف های مختلف مردم ، افراد ذیل به ترتیب با کسب بیشترین آرا بعنوان اعضای اصلی هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان زابل انتخاب شدند.

آقایان و خانم ها :

1- حمیدرضا شهریاری

2- محمد خواجه علی جهانتیغی

3- خلیل آتون

4- حبیب اعلائی

5-مهرانگیز صفرزایی

6-سکینه قورزایی

7- محمد شهرکی

8- محمد کیخایی

9- عباس میر

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.