یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18437
چهارشنبه 24 آبان 1396 - 8:05
نسحه چاپی

فرماندار زابل مراتب اظهار همدردي و تسليت مردم شهرستان زابل را به فرمانداران و مردم استان كرمانشاه اعلام داشت

هوشنگ ناظري معاونت استاندار و فرماندار ويژه شهرستان زابل با ارسال نامه هاي جداگانه به فرمانداران استان كرمانشاه مراتب تالم ، ابراز همدردي و تسليت مردم ولايت مدار و نوع دوست شهرستان زابل را اعلام داشت.

به گزارش سيستان پرس هوشنگ ناظري معاونت استاندار و فرماندار ويژه شهرستان زابل در پي زلزله دلخراش شامگاه يكشنبه كه منجر به زخمي و كشته شدن تعدادي از هموطنان در غرب كشور گرديد ، با ارسال نامه هاي جداگانه به فرمانداران استان كرمانشاه ، از جمله فرمانداران شهرستان هاي، سرپل ذهاب، اسلام آباد غرب، دالاهو، قصرشیرین، جوانرود و ثلاث باباجانی مراتب تالم ، ابراز همدردي و تسليت مردم ولايت مدار و نوع دوست شهرستان زابل را اعلام داشت.

در بخشي از اين مرقومه ها آمده است :

  حادثه جان سوز زلزله غرب کشور که باعث مجروح شدن و جان باختن تعدادی از هموطنان غيور كه از بدو ظهور انقلاب شكوهمند اسلامي ايران همواره در تمامي صحنه ها در كنار انقلاب و نظام بوده اند ، موجبات حزن و اندوه فراوان اينجانب و مردم شريف شهرستان زابل را به همراه دارد و خود را در تالم حادثه ديدگان شريك مي دانيم.

 

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.