یکشنبه 2 اردیبهشت 97 - April 22, 2018

پر بیننده ها

??? ???? ????? ? ???????
???? ??????
??? ??????
?????? ?????? ?????? ????????
کدخبر : 18189
سه شنبه 17 مرداد 1396 - 23:09
نسحه چاپی

سرمایه گذاری لازمه تولید و اشتغال است

سرمایه گذاری لازمه تولید و اشتغال است و همه کسانی که دل در گرو توسعه و آبادانی سیستان دارند ، باید از تمام ظرفیت و توان خویش برای جذب سرمایه و سرمایه گذاری در این خطه از ایران اسلامی استفاده کنند.

به گزارش سیستان پرس :هوشنگ ناظری در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زابل که صبح امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت : بحث تولید و اشتغال دغدغه تمام مسئولان کشور است و اگر به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت در این خصوص هستیم ، همگان باید با برخورداری از هر پتانسیل و جایگاهی که دارند با روحیه جهادی برای تولید و اشتغال تلاش کنند.

فرماندار زابل با بیان اینکه همه دستگاه های اجرایی باید خود را با اهداف و برنامه های دولت برای تولید و اشتغال بیش از پیش تطبیق دهند، بیان داشت : هر اقدامی که به فرار سرمایه و سرمایه گذار منجر شود خیانت محض به مردم و کشور است.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل تصریح کرد : معرفی سیستان با عناوینی همچون ماتم خانه ، منطقه ای که هیچ توجه ای به آن نمی شود و … دور از واقعیت و غیرقابل قبول است ، چرا که این گونه تفاسیر و بیانات باعث خواهد شد ، سرمایه گذار برای حضور در سیستان و رونق تولید و اشتغال در هیچ بخشی راغب نباشد.

فرماندار زابل در بخش دیگری از سخنان خویش به تشریح دلایل اخذ مالیات پرداخت و گفت : مالیات برای تحقق عدالت اقتصادی است ، وصول مالیات باید با توجه به وضعیت اقتصادی هر منطقه انجام شود ، لذا مالیات در سیستان که قریب به دو دهه با قهر طبیعت دست و پنجه نرم می کند ، بایستی متناسب با شرایط خشکسالی اخذ شود.

هوشنگ ناظری با اشاره به اینکه معرفی سیستان و بلوچستان بعنوان سومین استان کشور در جذب سرمایه خارجی ، نشان دهنده عزم جدی و تلاش های بی شائبه مسئولان استانی است ، افزود : دولت آمادگی حمایت از سرمایه گذاری و استقبال از سرمایه گذاران در منطقه را دارد و در این مسیر مهم و حیاتی  که منجر به تولید و اشتغال خواهد شد از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

نظرات کاربران

ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از درج اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

معادله ی امنیتی مقابل را پُر کنید. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.