×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تازه ها

امروز : شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۲

همزمان با ششمین روز هفته دولت که به روز نظارت عمومی،پاسخگویی و تبیین نامگذاری شده است ، با هدف تسریع در ارائه خدمات و افزایش سطح دسترسی مراجعین به خدمات ثبت احوال ، با حضور ملاشاهی فرماندار ویژه شهرستان زابل و رحمتی سرپرست ثبت احوال سیستان و بلوچستان ، دومین دفتر ارائه دهنده خدمات ثبت احوال در شهر زابل افتتاح شد . علی رحمتی سرپرست ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان گفت : هدف از راه اندازی خدمات در دفاتر پیشخوان افزایش سطح ...

سیستان و بلوچستان نامی است که احتمالاً هر ایرانی با شنیدنش واژه‌های محرومیت و بی‌آبی را به خاطر می‌آورد. سال‌های نه‌چندان دور کلیدواژه «ناامنی» هم به دو مورد قبلی اضافه می‌شد؛ زمانی که پای حملات گروه‌های تروریستی به میان می‌آمد. دومین استان پهناور کشور که ۱۸۰ هزار کیلومتر مربع وسعت و بیش از دو میلیون نفر جمعیت دارد؛ فاصله دو شهر در شمال و جنوب این استان چیزی حدود هزار کیلومتر است! سیستان و بلوچستان علاوه بر وسعت ...

به گزارش سیستان پرس به نقل اوشیدا داوود شهرکی بیان کرد: مصوبات دولت فرصتی را برای حوزه سیستان ایجاد کرد تا کالاهایی از طریق مرزهای رسمی و تجاری در این حوزه ورود کنند و این کار را انجام دهند. وی افزود: تشریفات این واردات به این صورت است که باید کارگزارانی ورود پیدا کنند و کالاها را به‌صورت تجمیعی وارد و با اختیاری که برای هر مرزنشین تعریف شده ترخیص این کالاها توسط کارگزاران انجام شود. شهرکی تأکید کرد: سازمان صمت فهرست ...

کارت مرزنشینی تا شعاع ۵۰ کیلومتری مرز قابل استفاده می باشد
07 شهریور 1402

مرزنشينان روستانشين كه در شعاع ۵۰ كيلومتري از مرز زندگی می‌كنند می‌توانند با فعال‌کردن خدمات كولبری روي كارت مرزنشينی خود از امتياز و خدمات آن استفاده كنند.

مردم سیستان نگران موضوع آب نباشند
07 شهریور 1402

مردم سیستان مطمئن باشند که دولت طرح هایی را برای رفع نگرانی موضوع آب با جدیت در دست دارد.

افتتاح ۵ پروژه شهرداری با صرف بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت
05 شهریور 1402

شهردار زابل با تبریک فرارسیدن هفته دولت و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از افتتاح 5 پروژه شهرداری در هفته دولت با صرف بالغ بر 240 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

افتتاح طرح‌های آب وفاضلاب شهرستان زابل با ۴۶۰ میلیارد ریال اعتبار
02 شهریور 1402

مدیرعامل آبفای شهرستان زابل گفت : در هفته دولت پروژه های مختلفی با اعتبار ۴۶ میلیارد تومان مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دیوار مرزی در سیستان و بلوچستان برخلاف امنیت کشور است
31 مرداد 1402

رحیمی جهان آبادی گفت: کشیدن دیوار مرزی در استان سیستان و بلوچستان کاملا غیرکارشناسی و برخلاف امنیت کشور است و نمی‌دانم به چه دلیلی این کار را انجام دادند.

۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تثبیت شن های روان درمنطقه سیستان اختصاص یافت
31 مرداد 1402

محمد سرگزی گفت :اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان هم در جهت تثبیت شن های روان برای روستاهای در مسیر دالان های بادی اختصاص یافت و در دیدار اخیر با ریاست سازمان منابع طبیعی محقق شد.

31 مرداد 1402

فرهاد دوایی در خصوص کمبود بلیت‌ های پروازی و افزایش قیمت آن‌ها برای سفرهای اربعین اظهار کرد: متاسفانه سازمان هواپیمایی کشوری بلیت‌ فروشی سفرهای اربعین را به ۳ اپلیکیشن علی‌بابا، اسنپ و فلای تودی واگذار کره است. در حالی که علی‌بابا ۲ ماه قبل به علت گران‌فروشی به حالت تعلیق درآمده بود. دبیر انجمن صنفی […]

تکریم ارباب رجوع لازمه کار مدیران و کارکنان شهرداری باشد
29 مرداد 1402

رئیس شورای اسلامی شهر زابل گفت :تکریم ارباب‌رجوع و سرعت در پاسخگویی به مراجعان ضرورتی انکار ناپذیر و باید لازمه کار مدیران شهرداری باشد .