×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تازه ها

امروز : یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱

شنیده ها حکایت از این دارد که مدرک تحصیلی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر دوست محمد مرکز شهرستان هیرمند در زمان ثبت نام دارای نقص بوده که در صورت تحقق این امر و عدم حمایت جریان های قدرت از این فرد، عضو علی البدل به جای وی بر صندلی شورا تکیه خواهد زد. به گزارش رسانه خبری تحلیلی سیستان پرس: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران نماد قدرت ، اقتدار و مردم سالاری دینی بوده است به گونه ای که در طول بیش از چهل سال که از عمر پر برکت انقلاب ...

استاندار سیستان وبلوچستان: اوج فعالیت و تاثیر رسانه‌ها در انتخابات است استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اوج فعالیت و تاثیر رسانه‌ها در انتخابات و توسعه استان نیز محصول انتخاب شایسته در همین انتخابات است اگرچه رسانه زمان و مکان ندارد و همیشه می‌تواند در اوج بماند. احمدعلی موهبتی روز چهارشنبه ۵ خردادماه، در نشست با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی اظهارداشت: رسانه‌ای موفق است که مسیر انبیای الهی را در پیش گیرد و در ...

استاندار سیستان و بلوچستان: نقش‌آفرینی بیشتری در حوزه مراقبت و مدیریت ویروس کرونا لازم است استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تقریباً قبل از عید و روزهای آغازین سال پیش از پیک چهارم پیش‌بینی شده بود با توجه به شرایط موجود، خرداد و تیر بسیار بدی را در استان پیش‌رو خواهیم داشت از اینرو باید نقش‌آفرینی ببشتری در حوزه مراقبت و مدیریت ویروس کرونا وجود داشته باشد. احمدعلی موهبتی امروز شنبه در ستاد استانی مدیریت و مقابله با ...

مردم سیستان همواره حضوری پررنگ و پرشور در انتخابات داشته اند
27 فروردین 1400

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت :مردم شهرهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در تمام دوره‌های انتخابات حضوری پررنگ و پرشوری داشته‌اند که با حضور در انتخابات آینده آن را دوباره تکرار می‌کنند.

اعضای هیات اجرایی انتخابات در بخش مرکزی شهرستان زابل تعیین شدند
23 اسفند 1399

بخشدار مرکزی شهرستان زابل اعلام کرد: اعضای اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در این بخش معرفی شدند.

انتخابات شوراها در کلانشهرها به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود
05 اسفند 1399

سیداسماعیل موسوی با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه ستاد انتخابات کشور و بررسی آخرین شرایط روند برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در آن، از برگزاری تمام الکترونیک انتخابات شوراها در هشت کلان شهر خبر داد.

رئیس ستاد انتخابات کشور منصوب شد
24 بهمن 1399

جمال عرف با حکم وزیر کشور به عنوان رئیس ستاد انتخابات کشور منصوب شد.

ذوالفقاری به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور منصوب شد
24 بهمن 1399

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی دکتر ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

اعلام زمان ثبت نام داوطلبان ۴ انتخابات ۱۴۰۰
22 بهمن 1399

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود، زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دو انتخابات میان‌دوره‌ای که در بهار ۱۴۰۰ برگزار می شود را اعلام کرد.

داوطلبان عضویت در انتخابات شوراها برای دریافت معرفی نامه گواهی عدم سوء پیشینه به فرمانداری و بخشداری مراجعه کنند
17 بهمن 1399

عباسعلی ارجمندی گفت : داوطلبان عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، برای دریافت معرفی نامه جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه به فرمانداری شهرستان زابل و بخشداری مرکزی این شهرستان مراجعه کنند.

تایید صحت انتخابات ۳۴حوزه انتخابیه در سراسر کشور از جمله حوزه های انتخابیه زابل، ایرانشهر، چابهار، و خاش در استان سیستان و بلوچستان
08 اسفند 1398

سیستان پرس؛ به گفته عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان سلامت انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زابل زهک هیرمند هامون و نیمروز به همراه ۳۳ حوزه انتخابیه دیگر در سراسر کشور مورد تایید قرار گرفته است.