×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تازه ها

امروز : یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

سیستان پرس :با حکم سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت، «ایرج حسن پور» به عنوان رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان منصوب شد. «ایرج حسن پور» از اول اسفندماه ۱۴۰۰ تا کنون ،سرپرست سازمان صنعت،معدن‌ و تجارت سیستان و بلوچستان بوده است. پیش از این داود شهرکی از تیر سال ۱۳۹۹ تا اسفندماه ۱۴۰۰ به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان مشغول به خدمت ...

🔹سیستان پرس: پس از پيگيري محمد سرگزي نماينده مردم سيستان در خصوص سرعت گرفتن مراحل تصويب و اجراي طرح رزاق و سفر وزير كشور به منطقه كه با بررسي وضعيت معيشتي و اقتصادي مردم همراه بود اين موضوع در جلسات و كارگروههاي مختلف مطرح و پيگيري شد و به همين منظور بار ديگر محمد سرگزي جلسه اي را با معاون امنيتي وزارت كشور برگزار و در خصوص بهره مندي هرچه سريعتر مردم از ظرفيت هاي مرزي و اجراي طرح رزاق تاكيد كرد. 🔹پس از اين جلسه ...

مدیریت مجتمع امام‌خمینی(ره) وابسته به بیت مقام معظم رهبری در صدر هیأتی به منظور، مطالعه ظرفیت‌ها و بازدید، از بازارچه و پایانه مرزی میلک وارد شهرستان هیرمند شدند. سردار رضائیان و هیأت همراه در بدو ورود مورد استقبال برازنده سرپرست فرمانداری شهرستان هیرمند قرار گرفتند. در خلال این بازدید، طرفین در خصوص واکاوی و بررسی مشکلات منطقه، بخصوص موانع موجود بر سر راه فعالیت بازارچه‌های مرزی، ازجمله بازارچه و پایانه مرزی میلک، ...

اصناف سیستان وبلوچستان با ۳شرکت پارک علم وفناوری قرارداد بستند
16 فروردین 1401

مدیرکل امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان از عقد 3 قرارداد همکاری اصناف استان با شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خبر داد.

توزیع حدود ۴۳۰ تن کالاهای اساسی در شهرستان زابل
12 فروردین 1401

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان زابل گفت :با تدابیر اتخاذ شده در ستاد تنظیم بازار شهرستان زابل و پی گیری های صورت گرفته در راستای تامین وتوزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم  تاکنون حدود 430 تن کالا و میوه شب عید درسطح شهرستان زابل توزیع شده است.

طرح انتقال آب دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان تأیید شد
08 اسفند 1400

سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان در شورای نگهبان خبر داد.

٢٠٢ پروژه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان در دهه فجر  آماده افتتاح و بهره‌برداری است
10 بهمن 1400

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان صبح روز شنبه در نشست شورای معاونين و مدیران این سازمان گفت: ٢٠٢ پروژه بخش کشاورزی این استان با اعتبار ١۵٨۴ میلیارد و ۴١٨ میلیون ریال به مناسبت دهه فجر آماده بهره‌برداری است.

کالاهای تولیدی استان به سازمان‌ها و نیرو‌های نظامی و انتظامی معرفی شود
17 دی 1400

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حمایت از تولیدات داخل استان یک‌ضرورت است که در این خصوص سازمان صمت باید کالاهای تولیدی استان را به سازمان‌ها و نیرو‌های نظامی و انتظامی معرفی کند تا خرید تولیدات استان، اولویت دستگاه‌ها قرار گیرد.

منطقه آزاد سیستان در مرحله جانمایی و ترسیم موقعیت جغرافیایی است
16 آذر 1400

تهیه نقشه جغرافیایی منطقه آزاد سیستان در دست انجام است و دشت سیستان، شهرک صنعتی رامشار، شهر جدید رامشار و شهر سوخته در موقعیت جغرافیایی منطقه آزاد سیستان قرار دارد.

۵۵ میلیارد تسهیلات اشتغالزایی و توانمند سازی پرداخت شد
13 آذر 1400

بر اساس تفاهم نامه با بسیج از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 30 صندوق خرد روستایی و حاشیه شهر مورد حمایت قرار گرفته اند و مبلغ 55 میلیارد ریال تسهیلات جهت اشتغالزایی و توانمند سازی به اعضای صندوق های خرد توسط صندوق کارآفرینی امید زابل پرداخت گردیده است.

۷۶۲ هزار تن کالا از بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان صادر شده است
10 آبان 1400

مبین علی میر گفت: طی هفت ماهه امسال ۷۶۲ هزار تن کالا از بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان به کشورهای همسایه صادر شده است.