×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تازه ها

امروز : یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی احمدرضا طاهری به‌عنوان سرپرست دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی واحد زاهدان منصوب شد. به گزارش سیستان پرس :در حکمی  رئیس دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی احمدرضا طاهری را به‌عنوان سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان منصوب و از خدمات داود زرین پور رئیس قبلی این دانشگاه قدردانی کرد. طاهری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان و رئیس‌دفتر تقریب مذاهب دانشگاه آزاد ...

سرپرست پژوهشگاه زابل گفت: خبرنگاران آئینه تمام نمای یک جامعه هستند، اصحاب رسانه با قلمشان بدون هیچ چشم داشتی به دنبال تنویر افکار عمومی هستند و در آگاهی بخشی به مردم وظیفه خطیر و تاثیر گذاری را بر عهده دارند. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه زابل : دکتر بابک نصرتی در مراسم گرامی داشت روز خبرنگار که با حضور شماری از اصحاب رسانه حوزه سیستان برگزار شد ضمن تبریک این روز، اظهار داشت : رسانه ها در آگاهی بخشی به مردم وظیفه خطیر و ...

محمد سرگزی با اشاره به پیشرفت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی این نهاد گفت: وجود نیروهای جهادی و ایجاد و نهادینه شدن تفکر جهادی دربین نیروهای جهاددانشگاهی زمینه ساز این پیشرفت‌هاست. وی با بیان اینکه در بخش فرهنگی بهره گیری از دو خبرگزاری موفق ایسنا و ایکنا علاوه بر شناساندن فعالیت‌های علمی و پژوهشی و فعالیت‌های قرآنی کشور بسیار توانسته به شناساندن این نهاد کمک نماید، افزود: در بحث تولید و پوشش اخبار هم این دو خبرگزاری فارغ ...

23 تیر 1402

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی فراگیردهم دستگاه های اجرایی کشور می رساند  فهرست مدارک و مستندات لازم برای بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان معرفی شده به شرح ذیل می باشد. – چهار  قطعه عکس ۳*۴ – اصل و رونوشت شناسنامه (همه صفحات) و کارت ملی – اصل و رونوشت مدرک تحصیلی – […]

سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی کفاش، از ولادت تا شهادت
22 تیر 1401

ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار زندگی نامه سردار شهید سپاه اسلام حاج غلامعلی کفاش جهت بهره مندی مخاطبان عزیز منتشر میشود.

بخش دیالیز بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند افتتاح شد
17 خرداد 1401

با افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهدای هیرمند، بیمارانی که مسیر چند ده کیلومتری هیرمند تا زابل را طی می کردند اکنون با آرامش بیشتری در شهر خود درمان خواهند شد.

مهار کرونا نتیجه همت دولت رئیسی در واکسیناسیون گسترده است
17 خرداد 1401

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی گفت: عادی شدن شرایط کشور درمهار بیماری کرونا نتیجه همت دولت آیت‌الله رئیسی و کادر درمان است.

اصناف سیستان وبلوچستان با ۳شرکت پارک علم وفناوری قرارداد بستند
16 فروردین 1401

مدیرکل امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان از عقد 3 قرارداد همکاری اصناف استان با شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خبر داد.

نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس دانش آموزی سیستان و بلوچستان معرفی شدند
08 اسفند 1400

انتخابات یازدهمین دوره مجلس دانش‌آموزی سیستان و بلوچستان با کسب مجموع رای از نمایندگان دختر و پسر برگزار و منتخبان معرفی شدند.

افتتاح اولین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شمال سیستان و بلوچستان
08 اسفند 1400

اولین کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) در شمال سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

19 بهمن 1400

در شبانه روز گذشته 1609 مورد مثبت جدید آزمایشگاهی در دانشگاه های علوم پزشکی زابل، ایرانشهر و زاهدان شناسایی شده است و تعداد کل موارد مبتلا به کرونا به 145 هزار و 114 نفر رسید.