×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تازه ها

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳

[caption id="attachment_19482" align="alignnone" width="300"] امام‌جمعه بخش مرکزی و کرباسک شهرستان زابل[/caption] حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدرعلی راشکی امام‌جمعه بخش مرکزی و کرباسک شهرستان زابل بعد از سفارش به تقوای الهی گفت: مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) جمله‌ای را در وصف رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی بیان نمودند که قلب همه ما را سوزاند. ایشان فرمودند: دلم برای رئیسی سوخت، این کارهای منافقانه بعضی‌ها را به نوعی محکوم ...

به گزارش سیستان پرس :پس از شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش در جریان سقوط بالگرد انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری به جریان افتاد و روز دوشنبه آخرین مهلت ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری بود. بر اساس گزارشی که ایرنا در این رابطه منتشر کرد، با اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شرایط اختصاصی داوطلبان همانند گذشته همه افراد نمی‌توانند کاندیدای ریاست جمهوری شوند. حُسن اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری این بود که دیگر شاهد حضور ...

بخشدار گوهرکوه تفتان به شهادت رسید به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سیستان پرس، اسفندیار عظیمی بخشدار گوهرکوه شهرستان تفتان حوالی ساعت ۱۶ عصر امروز از سوی اشرار خودفروخته و سارقان مسلح مورد هدف قرار گرفت. وی در مسیر بازگشت از محل کار به منزلش مورد هدف اشرار ازخدابی‌خبر و سارقان مسلح قرار گرفته است. اسفندیار عظیمی فرزند جنگیان عظیمی از مردمان بلوچ و از ساکنان منطقه سنگان کوگناک، حاشیه تفتان بود. تشکیل پرونده ...

مجمع عمومی سازمان ملل به عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل رای مثبت داد
21 اردیبهشت 1403

قطعنامه کشورهای گروه عربی درباره عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل روز جمعه به وقت محلی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با ۱۴۳ رای مثبت تصویب شد که به فلسطین حقوق و امتیازات ویژه‌ای می‌دهد و از شورای امنیت می‌خواهد درخواست فلسطین را برای تبدیل شدن به یکصد و نود و چهارمین عضو سازمان ملل بطور مطلوب بازنگری کند.

مقامات آمریکا اعتقاد عملی به حقوق بشر ندارند
19 اردیبهشت 1403

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی گفت: مقامات آمریکا فقط شعار آزادی بیان و حقوق بشر سر می‌دهند و آنان اعتقاد عملی به این مفاهیم ندارند.

شتاب توسعه و عمران روستاهای زابل در دولت سیزدهم
17 اردیبهشت 1403

از ابتدای سال، عملیات زیرسازی و آسفالت حدود ۵ روستا به همت بنیاد مسکن و دهیاری ها در سطح این شهرستان از ابتدای سال انجام و در حال اقدام است.

همسر آیت‌الله مصطفی خمینی دار فانی را وداع گفت
06 اردیبهشت 1403

معصومه حائری فرزند آیت‌الله شیخ مرتضی حائری و همسر آیت‌الله مصطفی خمینی دار فانی را وداع گفت

انتقاد تند رئیس شورای اسلامی شهر زابل از بی‌عدالتی ستاد مدیریت بحران استانداری در تخصیص منابع و بی‌توجهی به شهرهای شمالی استان
05 اردیبهشت 1403

مهندس مسعود پودینه رئیس شورای شهر زابل در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار با فرماندار این شهرستان از اعمال سلیقه و توزیع ناعادلانه منابع و اعتبارات در ستاد مدیریت بحران استانداری شديدا انتقاد کرد و آن‌را مغایر سیاست‌های کلی نظام اسلامی و برنامه‌های وزين دولت مردمی آیت‌الله رئیسی خواند.

عملیات وعده صادق صف‌بندی جبهه حق و باطل را روزبه‌روز روشن‌تر کرد
02 اردیبهشت 1403

امام جمعه شهرستان زابل گفت: عملیات وعده صادق صف‌بندی جبهه حق و باطل را روزبه‌روز روشن‌تر کرد برخی‌ها خود را موذیانه در جبهه باطل تعریف کردند و طوری رفتار می‌کنند که اگر جبهه باطل که شکست خورد راهی برای طلبکاربودن داشته باشند.

مسئله فلسطین یک میدان امتحان بزرگ برای بشریت است
19 فروردین 1403

امام جمعه زابل گفت: مسئله فلسطین و قدس شریف یک مسئله مهم و جهانی و یک میدان بزرگ امتحان برای بشریت است.

اطلاعیه مهم سپاه پاسداران درباره حمله اسرائیل به سفارت ایران در سوریه
14 فروردین 1403

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمد هادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.