×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تازه ها

امروز : شنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۱

عیسی نکویی گفت: شعار مرگ بر آمریکا حذف نشدنی است، و مشت محکمی بر دهان استکبار می باشد.

به گزارش سیستان پرس : عیسی نکویی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار شستون بیان کرد: بیش از ۷۰ سال است که مردم مظلوم فلسطین از سرزمین های خود در برابر اشغالگران اسرائیلی دفاع می‌کنند، در حالیکه حق مسلم این مردم زندگی در خانه و کاشانه‌شان است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی از خوی وحشی‌گری اسرائیل حمایت می‌کند، افزود: اسرائیلیان اشغالگر مردم را آواره و اجازه نمی‌دهند که به اعمال و وظایف دینی خود بپردازند و به طور وحشیانه در نماز جمعه اقدام به قتل مردم فلسطین کردند.

این کارشناس امور سیاسی ضافه کرد: اسرائیل فرزند نامشروع آمریکاست و به نوعی اهداف مستکبرانه شیطان بزرگ را اجرایی می‌کند، برای بیرون راندن آنها مردم خاورمیانه و کشورهای عربی باید با وحدت و انسجام خود به حمایت از فلسطین بپردازند.

وی تاکید کرد :به تعبیر حضرت امام راحل “اگر هر یک از کشورهای اسلامی یک سطل آب در اسرائیل بریزد اسرائیل را آب می برد”، اما عدم وحدت و انسجام باعث می‌شود که اسرائیل روز به روز گستاخ تر شود.

نکویی با اشاره به روز قدس و ضرورت حضور پرشور مردم در این راهپیمایی عظیم، مطرح کرد: به دلیل شرایط حاکم شده در کشور و جهان مبنی بر شیوع ویروس کرونا در طی سالهای اخیر نتوانسته ایم آنذطور که باید به اهمیت و شرکت در راهپیمایی روز قدس  بپردازیم؛ امسال اما با توجه به روند کاهشی بیماری و برگزاری این مراسم باشکوه، همگان باید با عزمی راسخ در راهپیمایی شرکت کرده و با مشت های گره کرده شعار “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آمریکا” را سر داده، تا در دهان یاوه گویان آمریکا، اسرائیل و ایادی استکبار مشتی محک زده، و حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را به منصه ظهور برسانیم.

این کارشناس مذهبی با اشاره به سخنان گوهربار مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “نباید به دشمن اعتماد کرد و آنهایی که به دشمن اعتماد کردند سرنوشتشان مانند سرنوشت عراق صدام افغانستان و لیبی شد”، گفت: شعار اصلی ما در روز قدس “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” خواهد بود و هیچگاه حذف نخواهد شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.